Facebook Pixel
IT
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Клік — і програміст: 6 найкращих ІТ-шкіл для початківців

Найкращі курси для програмістів. Фото: Unsplash.

Найкращі курси для програмістів. Фото: Unsplash.

За даними DOU, звичайний software engineer зі столиці цього літа отримав чистими приблизно 200 тис. грн. Стільки заробляє киянин із середньою зарплатою за цілий рік. Чому? На ринку ІТ і досі дефіцит кадрів.

З цієї причини великий успіх мають курси embedded програмування для дітей і підлітків, що дають потужний старт у кар'єрі айтішника. Як же дорослій людині стати програмістом за короткий час і скільки це коштує — The Page підібрало 5 найкращих українських шкіл, що готують ІТ-спеціалістів з нуля.

1

Java Університет від Javarush

JavaRush, онлайн-курс навчання Java-програмування, що налічує понад два мільйони студентів, запустив новий проєкт — Java-університет. Основна його мета – за допомогою досвідчених менторів за 12 місяців допомогти кожному бажаючому освоїти програмування на Java з нуля до рівня Junior-фахівця.

Заняття проводяться у невеликих групах, у яких студенти розподіляються залежно від їхнього стартового рівня.

Уроки відбуваються у форматі «живих» онлайн-уроків у Zoom з досвідченими викладачами, які практикують Java-розробники. У цих занять викладачі пояснюють студентам нові теоретичні теми, розбирають домашні завдання, відповідають питання.

Вартість: актуальні ціни за курс можна дізнатися у менеджерів з продажу. Для цього необхідно залишити заявку на сторінці Університету.

Тривалість: 1 рік

2

Курс для програмістів IT Bootcamp

IT Bootcamp — це інтенсивний курс підготовки fullstack-розробників. Методику запозичили в США й адаптували для українців. Колись так готували солдатів. Замість 3-4 років бійці навчалися в кемпі приблизно 5 місяців і досягали тих самих результатів завдяки прискореному сприйняттю інформації та повному зануренню в тему. IT Bootcamp обіцяє за пів року зробити з новачка універсального ІТ-спеціаліста, який писатиме і фронтенд, і бекенд, тобто зможе створити застосунок з нуля.

IT Bootcamp — школа fullstack-розробників. Фото: FB.

IT Bootcamp — школа fullstack-розробників. Фото: FB.

Крім того, у програмі є заняття з технічної англійської для айтівців і розвитку гнучких навичок. Наприкінці курсу студент отримує портфоліо з п’ятьма повноцінними проєктами. Ментори допомагають йому влаштуватися на роботу: знайти компанію, створити резюме й підготуватися до співбесіди.

Засновники школи для програмістів попереджають: буде важко, адже в найактивнішій фазі курсу доведеться навчатися по 8 годин 5 днів на тиждень.

Вартість: 64 900 грн. Можна перші 4 місяці сплачувати по 7 тис. грн, потім влаштуватися на роботу й виплатити решту із зарплати.

Тривалість: 6 місяців.

3

Школа програмування Mate Academy

IT-школа пропонує 4 курси на вибір: QA (тестувальники), Java, UX/UI (дизайнери взаємодії та інтерфейсу), Front-End. На теорію відводять 20% занять, решта — понад 500 годин практики. За кожним студентом закріплений персональний ментор, який перевіряє домашнє завдання, розбирає помилки в коді й у потрібний момент дає «чарівного пенделя».

Як бонус Mate Academy проводить офлайн- та онлайн-курси з англійської для програмістів із різним рівнем володіння мовою. Для тих, у кого немає можливості кодити цілий день, є «вечірня зміна» з вільним графіком.

Mate Academy — безкоштовні IT-курси. Фото: FB.

Mate Academy — безкоштовні IT-курси. Фото: FB.

Фішка IT-школи — студент сплачує за навчання після того, як починає працювати. Впродовж двох років він перераховує Mate Academy 17% кожної зарплати.

Вартість: навчання повного дня є безоплатним до працевлаштування. «Вечірня зміна» коштує 6800 грн за календарний місяць.

Тривалість: навчання повного дня — 4 місяці, «вечірня зміна» — 300 годин у будь-який зручний час.

4

IT-школа uData School

Піфагор ще до нашої ери зрозумів, що «світом правлять числа». Сьогодні ідею вченого підхопили засновники uData School. IT-школа забезпечує математичну освіту для професій у Data Science.

Програма складається з двох частин: база і спец. Спочатку студенти вивчають теорію ймовірностей, статистику, основи машинного навчання та Python-libs — інструменти з відкритим кодом для візуалізації складних наборів інформації. Другий блок присвячений роботі з великими даними, зокрема, це паралельне програмування, бізнес-аналітика, розпізнавання зображень, data mining i deep learning.

uData School — курс із Data Science. Фото: FB.

uData School — курс із Data Science. Фото: FB.

uData School — резидент першого інноваційного парку в Україні UNIT.City. Потрапити сюди на навчання не так просто. Відбір відбувається в кілька етапів: треба залишити заявку на сайті, зробити онлайн-тест, виконати завдання офлайн і пройти співбесіду.

Охочих зазвичай приблизно чотири тисячі. З них топ-60 потрапляють на місячний crash-курс з екзаменом наприкінці. Третина відсіюється. Зрештою 40 фіналістів відбору стають студентами uData School. Найуспішніші згодом отримують стипендію або стажування на реальних проєктах.

Вартість: безоплатно.

Тривалість: 6 місяців.

5

Школа для девелоперів GoIT

«Ви можете перейти в ІТ із будь-якої іншої професії, навіть якщо ніколи не писали код і вам 30-35 років», — запевняють засновники школи для програмістів GoIT. Тут зручний графік. Заняття проходять два рази на тиждень, щоб можна було поєднувати навчання з основною роботою.

GoIT готує fullstack-розробників з нуля. Програму розділено на 5 модулів, кожен із яких завершується особистим проєктом студента або командним проєктом групи. IT-школа використовує авторські теоретичні матеріали: технічний директор GoIT Олександр Репета написав першу в Україні електронну книгу з JavaScript.

GoIT — навчання fullstack-розробників з нуля. Фото: FB.

GoIT — навчання fullstack-розробників з нуля. Фото: FB.

20 годин занять відведено на розвиток soft skills — гнучких навичок. Студенти працюють в Agile-командах, вивчають англійську, дізнаються, як знайти роботу в ІТ і з чого почати. Разом із менторами вони створюють резюме та оформлюють сторінку в LinkedIn. Кожен випускник потрапляє до бази GoIT, де його профіль бачать компанії-роботодавці.

Вартість: 3400 грн/місяць.

Тривалість: 10 місяців.

6

Курс Genesis IT School

Це безоплатний авторський курс для розробників від однієї з найбільших продуктових ІТ-компаній в Україні. У програмі — базове програмування, аналітика й маркетинг, фінанси та інвестиції, менеджмент і монетизація. Викладачі — топменеджери Genesis — розкажуть, як створити успішний стартап і розробити якісний ІТ-продукт.

Genesis IT School — курс від продуктової  IT-компанії. Фото: FB.

Genesis IT School — курс від продуктової IT-компанії. Фото: FB.

Головний плюс навчання в Genesis IT School — нетворкінг і чітка перспектива працевлаштування, адже компанія, по суті, вирощує кадри для себе. Школа програмування існує 4 роки і здійснила 8 наборів. За цей час вона випустила майже 200 ІТ-спеціалістів, але омріяний job offer отримали лише найкращі.

Відбір у чотири етапи: реєстрація на сайті, два тести — онлайн і в офісі, співбесіда. Щоб потрапити до Genesis IT School, треба знати англійську на рівні Upper-Intermediate+ і мати велике бажання будувати кар’єру в ІТ.

Вартість: безоплатно.

Тривалість: 10 тижнів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Коментарі
Всі новини