Бум онлайн-навчання: за час карантину студентів стало на 500% більше

Платіжна платформа Payoneer провела дослідження, під час якого з'ясувалося, що на платформах онлайн-навчання навесні 2020 року стало на 520% студентів більше, як порівняти з цим же періодом 2019-го. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Яких висновків дійшли аналітики Payoneer?

  • На освітній платформі Coursera кількість студентів із середини березня збільшилася на 520%, а саме на 25 млн осіб, як порівняти з цим же періодом минулого року. На платформі Udemy кількість студентів збільшилася на 425%.
  • 75% викладачів приєдналися до індустрії впродовж останніх двох років.
  • У 77% викладачів іноземних мов є офіційна кваліфікація, а 73% викладачів професійних навичок її не мають.
  • 58% вчителів іноземних мов заробляють від $500 на місяць, майже половина з них — від $1 тис. до $3 тис. Щодо викладачів професійних навичок, то 52% з них отримують від $500 на місяць, 21% — від $1 тис. до $3 тис., а 8% вийшли на дохід понад $3 тис. на місяць.
  • Для 77% викладачів іноземних мов і для 52% викладачів професійних навичок ця сфера є єдиним джерелом доходу. Водночас майже 90% опитаних готові розглянути онлайн-навчання як єдине джерело доходу.
  • 75% викладачів не змінювали ціни на курси.
Telegram Logo

«Аналітики Payoneer вважають, що тенденція до зростання вертикалі онлайн-освіти збережеться. Локдаун висунув онлайн-формат навчання на перший план, і багато хто відкрив для себе дистанційне навчання як новий зручний формат отримання знань. Це є позитивним сигналом для онлайн-вчителів, які планують і далі набирати учнів на свої курси. У підсумку 87% тих, хто навчає професійних навичок, і 54% тих, хто викладає іноземні мови, очікують, що попит на їхні курси в довгостроковій перспективі збільшиться», — йдеться в дослідженні.


Аналітики Payoneer опитали онлайн-викладачів із 40 країн світу. Їхньою метою було дізнатися, як пандемія позначилася на викладачах і яким є їхній прогноз щодо онлайн-навчання. Для проведення дослідження Payoneer виділила два основні напрямки — навчання професійним навичкам і вивчення іноземних мов.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини