Facebook Pixel

Індія, Таїланд та Іспанія: куди поїхати на зимівлю

Подорожі

Зимовий період — чудова можливість поїхати на весь сезон до теплої країни на довгий час. Навіть попри поширення коронавірусу низка країн відкриті для українських туристів.

Тож, якщо ви шукаєте країну, де можна перезимувати, то зверніть увагу на держави в Азії та Латинській Америці, також хорошим варіантом може стати Іспанія.

Де перезимувати у 2022 році

Індія

Зимування у Індії: Фото: ejakob/pixabay

Зимування у Індії: Фото: ejakob/pixabay

В Індії можна не тільки відпочити на березі океану, а й познайомитися з однією з найдавніших культур у світі. Крім того, Індія прекрасне місце для зимування, а проживання не у готелі та їжа досить дешеві..

Отже, з 15 жовтня 2021 року до країни можуть в'їхати мандрівники з туристичною візою, яку зробили не раніше 6 жовтня 2021 року. Дістатися до країни можна лише повітряним і морським шляхами.

Крім того, якщо ви плануєте перебувати у Індії більше, ніж 90 днів, то необхідно звернутися у посольство Індії в Україні.

Також для перебування у країні потрібно оформити медичну страховку.

Таїланд

Зимування у Таїланді. Фото: Sasin Tipchai/pixabay

Зимування у Таїланді. Фото: Sasin Tipchai/pixabay

Ще одне місце для успішного зимування — Таїланд. Наразі українці можуть перебувати на території країни протягом 30 днів за наявності туристичної візи, однак її можна подовжити у міграційній службі.

Щоб потрапити до Таїланду усі особи мають попередньо отримати дозвіл (QR-code) через систему Thailand Pass.

Також туристам необхідно пройти обсервацію у карантинному готелі від 7 до 10 днів, залежно від наявності в особи сертифіката про вакцинацію (процедура вакцинації має бути завершена за 14 днів до поїздки).

Дозвіл потрібно оформити щонайменше за 7 днів окремо на кожну особу віком від 12 років.

Також за 72 години до вильоту до Таїланду треба отримати довідку з негативним результатом ПЛР-тестування, яку перевірятимуть під час посадки на рейс та на паспортному контролі в Таїланді.

Тайська сторона визнає такі вакцини:

Крім того, Таїланд приймає оформлені в Україні англомовні паперові сертифікати про вакцинацію.

Домінікана

Зимування у Домінікані. Фото: VViktor/pixabay

Зимування у Домінікані. Фото: VViktor/pixabay

Домініканська Республіка — чудове місце щоб насолодитися сонцем та пляжним відпочинком, крім того це прекрасна країна для любителів дайвінгу.

Країна не вимагає наявності тесту на коронавірус чи сертифікату вакцинації. Однак перед подорожжю необхідно заповнити анкету про здоров'я мандрівника. У ній пасажири літака вказують, що не відчували жодних симптомів коронавірусу останні 72 години та надають контактну інформацію протягом наступних 30 днів.

Також туристи повинні заповнити та роздрукувати чи завантажити «Електронний квиток», його можна заповнити й під час прикордонного контролю, однак рекомендується заповнити його за 72 години до вильоту рейсу.

Крім того, після прибуття до Домінікани у аеропорті будуть проводити вибіркові тести на коронавірус, якщо ж його результат виявиться позитивним, то хворого доставлять до державної медичної установи.

Гости с положительными результатами будут доставлены под наблюдение в государственное медицинское учреждение.

Куба

Зимування на Кубі. Фото: Jun Zhang/pixabay

Зимування на Кубі. Фото: Jun Zhang/pixabay

Ще однак країна Латинської Америки у якій українці можуть перезимувати. Віза до Куби триває 30 днів, однак її можна подовжити.

Для в'їзду до Куби знадобиться негативний результат тесту на коронавірус, якому не більше 72 годин. Також для в'їзду підійде сертифікат вакцинації.

Від цих вимог звільняються діти молодше 12 років.

Куба приймає будь-які типи паспортів вакцинації, за умови, що в них чітко вказана назва вакцини та дата вакцинації. Задля уникнення проблем під час перетину кордону варто надавати сертифікат про вакцинацію у паперовому вигляді.

Канарські острови

Зимування на Канарах. Фото: lapping/pixabay

Зимування на Канарах. Фото: lapping/pixabay

Українці можуть в'їхати на територію Іспанії з метою туризму. Тож, взимку є прекрасна можливість провести холодні місяці на Канарських островах, наприклад на Тенеріфе погода увесь рік залишається стабільно теплою.

Крім того, українці з біометричними закордонними паспортами можуть скористатися перевагами безвізу та провести 90 днів у країні.

Щоб потрапити до Іспанії усі пасажири, зокрема й діти, мають завчасно заповнити формуляр санітарного контролю на порталі МОЗ Іспанії. Після цього турист отримає QR-код, який треба надати представникам компанії-перевізника перед посадкою на рейс, а також службам санітарного контролю в пункті пропуску прибуття до Іспанії.

Український кіт Степан став зіркою Instagram Брітні Спірс Життя

Український кіт Степан став зіркою Instagram Брітні Спірс

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі