Facebook Pixel

Кариби, Середземномор'я та Антарктида: куди можна відправитися у круїз

Подорожі

Відпочинок важлива частина життя будь-якої людини. Є багато варіантів як провести відпустку, однак для любителів спокійного відпочинку варто звернути увагу на морські круїзи. Цей варіант подорожей дозволить не тільки відпочити, подихати свіжим морським повітрям, а й відвідати багато країн.

Ба більше, на круїзному лайнері можна не тільки подорожувати Середземномор'ям, Карибами, а навіть побачити Антарктиду та здійснити навколосвітню подорож. Звичайно ж все залежить від того скільки ви готові витратити на подорож.

Круїз на лайнері по Середземному морю

Круїз Середземним морем. Фото: Simon/Pixabay

Круїз Середземним морем. Фото: Simon/Pixabay

Існує безліч варіантів круїзів Середземним морем. Найпопулярніші з них починаються у Барселоні та передбачають відвідання міст розташованих на березі моря в Іспанії, Італії та Франції. Зокрема, у такому турі можна побачити Канни, Марсель, Портофіно та Рим. Ба більше, є маршрути передбачають відвідання Пальма-де-Майорки.

Загалом круїзи доступні протягом усього року, однак найцікавіші пропозиції випадають на Новий рік та травневі свята. Тури тривають щонайменше сім днів, є й варіанти на 11 ночей. Деякі туроператори пропонують тур одразу з перельотом. Однак найчастіше мандрівникам доводиться самим діставатися до портів, тому варто запланувати подорож заздалегідь. Водночас деякі маршрути починаються навіть у Одесі.

Ціна на тури Середземним морем починаються від 20 тис. грн з однієї особи. Вартість туру залежатиме від каюти та готелю, який турист може обрати сам. Зазвичай їжа на лайнері входить у вартість туру, однак за деякі екскурсії доведеться платити окремо.

Навколосвітній круїз

Навколосвітній круїз. Фото: addesia/Pixabay

Навколосвітній круїз. Фото: addesia/Pixabay

Навколосвітній круїз може стати найбільшою пригодою у житті. Тури передбачають різну тривалість таких мандрівок, однак в середньому подорож триватиме три місяці.

Починатися тур може з Барселони чи навпаки з Гонконгу. За цей час можна буде побачити усі цікавинки світу від узбережжя Австралії до Карибських островів.

Деякі туристичні компанії пропонують тури з перельотом до місця відправлення лайнера, а також ніч у готелі до початку подорожі. Зокрема, тур можна запланувати навіть за рік, деякі компанії вже мають пропозиції з відправленням у мандрівку взимку 2022 року.

Ціна на такі тури починається від 300 тис. грн на одну особу. Також у деяких компаній необхідно оплатити додатковий збір — близько $1 тис.

Круїз Перською затокою

Круїз Перською затокою. Фото: Irina Art/Pixabay

Круїз Перською затокою. Фото: Irina Art/Pixabay

Також одним з варіантів відпочинку є круїз Перською затокою. Це прекрасна можливість посеред зими потрапити до теплого клімату та насолодитися морською подорожжю.

Маршрут починається у Дубаї та триває сім ночей. Під час такої мандрівки туристи зможуть крім ОАЕ відвідати Катар та Оман.

Ціни на такий круїз починаються від 20 тис. грн. Також доведеться сплатити сервісний збір — 70 євро з людини. Також усі мандрівники повинні мати сертифікат про повну вакцинацію проти коронавірусу.

Круїз Карибським басейном

Круїз Карибами. Фото: Luidmila Kot/Pixabay

Круїз Карибами. Фото: Luidmila Kot/Pixabay

Ще одним дуже популярним напрямком для круїзів є Кариби. Мандрівники можуть почати свою подорож з Барбадосу та побачити ряд маленьких країн Карибського басейну.

Теплий клімат та чудова природа не залишить нікого байдужим. А широкі піщані пляжі допоможуть відпочити та перезавантажитися перед роботою. Тури Карибами тривають щонайменше тиждень, однак можна обрати й ті, що тривають довше та включають відвідання США та Мексики.

Ціна турів Карибами починається від 49 тис. грн, крім того доведеться заплатити сервісний збір — $140 з особи.

Круїз до Антарктиди

Круїз до Антарктиди. Фото: melissa2760/Pixabay

Круїз до Антарктиди. Фото: melissa2760/Pixabay

Найекзотичніша подорож у списку — експедиція у Антарктиду. Це не найпоширеніший напрямок круїзів, однак такий маршрут все ще популярний серед любителів пригод.

У мандрівників є прекрасна можливість не тільки відвідати країни Латинської Америки, а й побачити найбільш загадковий куточок світу. Зазвичай подорож починається з Буенос-Айреса, одна є тури, які починаються в місті Усвая на півдні Аргентини. Тури мають різну тривалість — від 11 до 23 днів.

Ціна на тури до Антарктиди починається від 250 тис. грн з особи.

Зображення на обкладинці: Сергій Шумара/Pixabay

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі