Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Робота на Карибах. Барбадос і Бермуди почали видавати візи із звільненням від сплати податку

Локдаун і наступні обмеження практично обнулили доходи держав з розвиненим туристичним сектором. Барбадос і Бермуди розраховують заробити за рахунок іноземних працівників на дистанційній роботі.

Острівні держави Барбадос і Бермуди почали видавати робочі візи нерезидентам із звільненням від сплати податку на прибуток протягом року. Для цього потрібно всього лише приїхати в дані юрисдикції, або працювати віддалено, пише The Wall Street Journal.

Першим, хто заявив про спеціальні умови для іноземців, став Барбадос. Вартість візи не маленька — $2 тис. для однієї людини або $3 тис. для сім'ї. Але ваша діяльність не буде обкладатися податком на прибуток.

При цьому в'їжджати і виїжджати з країни можна необмежену кількість разів. Також робоча віза дозволяє віддати дитину в безкоштовну державну школу.

Бермудські острови запустили схожу програму з серпня. Вона дозволяє жити і працювати протягом 12 місяців при вартості візи $263. Податок на прибуток, як і на Барбадосі, платити не доведеться.

Історія з поширенням Covid-19 і супутніми їй обмеженнями призвела до того, що десятки мільйонів людей в різних куточках світу перейшли на дистанційний режим роботи.

Тому країни, в чиїх економіках частка туризму висока, намагаються компенсувати втрати бюджету за рахунок залучення таких працівників в свої юрисдикції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини