Facebook Pixel

Барселона, Тенерифе та Майорка: як українцям потрапити до Іспанії

Подорожі

Як потрапити до Іспанії: документи, правила й авіасполучення. Фото: pixabay

Як потрапити до Іспанії: документи, правила й авіасполучення. Фото: pixabay

Європейський Союз із 1 липня ввів єдиний сертифікат вакцинації. Крім того, Україна потрапила до «зеленого» списку країн, після чого країни ЄС почали відкриватися для українських туристів.

Іспанські курорти до пандемії були досить популярні серед українців, тому відкриття кордонів стало гарною новиною для любителів відпочинку на середземноморському узбережжі. The Page розібралося, як українці можуть в'їхати до Іспанії.

1

Як потрапити до Іспанії

До Іспанії можна потрапити декількома шляхами. Найшвидше можна дістатися літаком: рейси до Барселони та Тенерифе здійснюються з Києва та інших міст України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також до Іспанії можна доїхати автівкою. І хоча такий шлях — лише для фанатів тривалих подорожей, проте завдяки цій подорожі можна побачити майже всю Європу.

Крім того, з України до Іспанії можна дістатися автобусом. Такий варіант дещо дешевший за переліт, однак триватиме щонайменше 36 годин.

Підписуйтесь на нас в Google News!

2

Хто може в'їхати до Іспанії

До Іспанії можуть в'їхати всі українці з метою туризму. Посольство Іспанії в Україні на своїй сторінці у Facebook повідомило, що з 27 липня громадяни України можуть подорожувати до країни без довідок про вакцинацію або негативного тесту на коронавірус, якщо завчасно заповнять формуляр санітарного контролю.

Однак варто стежити за оновленнями правил; зазвичай країни оновлюють їх щотижня. Крім того, деякі авіакомпанії вимагають негативний результат тесту на коронавірус перед посадкою на літак, тому все одно варто зробити тест, щоб не виникло проблем під час подорожі.

3

Документи, потрібні для в'їзду до Іспанії

Зазвичай для перетину кордону потрібно мати біометричний закордонний паспорт, строк дії якого закінчується не раніше ніж за 6 місяців з моменту перетину кордону. Якщо такого паспорта немає, то необхідно отримати шенгенську візу.

Для всіх пасажирів, і навіть для дітей, які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, зокрема з метою транзиту, потрібно завчасно заповнити формуляр санітарного контролю на порталі МОЗ Іспанії.

Після цього турист отримає QR-код, який треба надати представникам компанії-перевізника перед посадкою на рейс, а також службам санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту після прибуття до Іспанії.

4

Транзит через Іспанію для українців

Транзитом через Іспанію можуть летіти всі українці, однак необхідно заздалегідь заповнити формуляр. Він аналогічний тому, що потрібен для осіб, які їдуть саме до Іспанії.

Коментарі

Як пов'язані рекордний експорт зерна та ціни на хліб в Україні

Карта коронавірусу онлайн: які регіони в «червоній» і «зеленій» зонах

Автомобіль у кредит: які програми пропонують банки в Україні