Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ТРЦ Ocean Plaza змінив власників і планує відкритися 11 серпня

ТРЦ Ocean Plaza планує відкритися 11 серпня. Фото: Ocean Plaza

ТРЦ Ocean Plaza планує відкритися 11 серпня. Фото: Ocean Plaza

Київський ТРЦ Ocean Plaza відкривається наступного тижня — 11 серпня. Більше того, об'єкт позбувся російського власника.

Про це стало відомо з листа до орендарів столичного ТРЦ. Компанія повідомила, що з 11 серпня 2022 року ТРЦ Ocean Plaza відновлює роботу, заявили в Асоціації ритейлерів.

У листі також міститься прохання про підготовку приміщень для відкриття у зазначену дату. Про інші деталі обіцяється повідомити окремо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В асоціації зазначають, що, за даними джерел, в ТРЦ Ocean Plaza змінилася структура власників. Раніше торговельний комплекс належав у тому числі сім’ї друга президента країни-терориста Аркадію Ротенбергу. І зараз власники Ocean Plaza ніяк не пов’язані з росієї.

На даний час нема інформації, хто є новим власником і чи надав Антимонопольний комітет України згоду на цю угоду.

Підписуйтесь на нас в Google News!

З початком повномасштабної агресії ТРЦ Ocean Plaza був повністю зачинений. Але через декий час роботу поновив гіпермаркет Ашан, розташований на нульовому поверсі торговельного центру – всі інші поверхи простоюють вже понад п’ять місяців.

Про закриття гіпермаркету повідомив сам «Ашан» на своїй офіційній сторінці в соцмережах. Спочатку на сторінці зазначалося, що магазин закритий лише на один день, але потім повідомлення було скориговано.

Раніше в коментарі The Page гендиректор компанії NAI Ukraine, СЕО проєктного бюро Urban Experts Віталій Бойко заявив про те, що держава обов'язково забере ТРЦ — власність Ротенбергів у центрі Києва. Адже це сором для столиці, особливо під час війни.

Quote«Ocean Plaza — ТРЦ номер один в Україні й дуже дорогий об'єкт. Він був фіналістом конкурсу на найкращий торговельний центр світу у 2016 році. Він дуже якісний як бізнес, а головне — він є стартовим майданчиком для нових брендів. З погляду бренду та бізнесу, він має дуже вагомий вплив на весь ринок в Україні», — зауважив Бойко.

Контрольний пакет у ТРЦ ще кілька років тому офіційно належав російським власникам — сім’ї та партнерам Аркадія Ротенберга, олігарха та друга володимира путіна.

ТРЦ Ocean Plaza, загальна площа якого становить 165 000 кв. м, відкрився у грудні 2012 року. Він належав російській групі ТПС «Нерухомість», яку заснували Олександр Скоробогатько, Олександр Пономаренко та Аркадій Ротенберг.

ТПС купила Ocean Plaza наприкінці 2012 року, заплативши компанії UDP Василя Хмельницького та Андрія Іванова, KAN Development Ігоря Ніконова та структурам бізнесмена Степана Черновецького $270 млн.

Коментарі

Всі новини