Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Києві арештували частину ТРЦ «Мармелад» — власність російських чиновників

ТРЦ «Мармелад» арештували через власників з рф. Фото: Новобудови України

ТРЦ «Мармелад» арештували через власників з рф. Фото: Новобудови України

Соломʼянський райсуд Києва заарештував частину торгового центру «Мармелад» у Києві на вул. Борщагівській. Комерційний об'єкт належить громадянам росії.

Арешт накладено на нежитлові приміщення площею понад 15 тис. м кв. загальною вартістю понад 1,2 млрд грн, повідомили в пресслужбі Національної поліції.

Quote«Прибуток від його господарчої діяльності міг використовуватися у фінансуванні підривної діяльності проти України», — повідомила поліція.

Фактичними власниками компанії, якій належить частина ТЦ, є високопосадовці російської федерації, а понад 50% акцій компанії належать росії, з'ясували Працівники Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!


Власник ТРЦ «Мармелад»: дані з багатьма невідомими

Водночас правоохоронці не вказали, хто з російських високопосадовців є власником комерційного об'єкту.

Підписуйтесь на нас в Google News!

ТРЦ "Мармелад", загальною площею 58 тис. кв.м початково був у власності "Виробничо-комерційної фірми "Мава". Проект неодноразово перероблявся. Спочатку планували будувати п’ять поверхів за $26 млн в 2007-му, а в підсумку вийшло сім в 2013-му.

Першим власником ТРЦ на ринку називають ВКФ «Мава» Вадим Марисенко, який в 2008 році балотувався в мери Києва, був також засновником Аграрної партії, депутатом Київоблради, а зараз депутат Бориспільської райради від партії «Наш край».

Як зазначили в Асоціації ритейлерів, з 2015 року частина площ перейшла у власність збанкрутілого в 2016 році Фідобанк.

Раніше The Page писав про те, що в Україні під час вторгнення росії й досі працюють 17 тисяч компаній, з-поміж власників, засновників або кінцевих бенефіціарів яких є хоча б один громадянин або резидент рф чи білорусі.

Коментарі

Всі новини