Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На придбання ТРЦ Ocean Plaza з'явився новий претендент

Фото: сайт Ocean Plaza

Фото: сайт Ocean Plaza

Придбанням київського торговельно-розважального центру Ocean Plaza, підконтрольного «ТПС Нерухомість», зацікавилася британська компанія Duet Private Equity. Про це виданню «Комерсант» повідомили два джерела.

Видання зазначило, що сторони поки що не домовилися про ціну, адже через зниження ризиків роботи в Україні власник підняв ціну активу з $240 млн до $300 млн.

Остаточна ясність щодо купівлі з'явиться у січні-лютому наступного року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Голова правління групи Mandarin Plaza Group, яка претендує на покупку ТРЦ і досі бере участь у переговорах, Олександр Черницький, заявив «Комерсанту», що процес переговорів триває. Таким чином, він не спростував і не підтвердив інформацію про появу можливого нового покупця Ocean Plaza.

Контекст

  • Раніше придбати ТРЦ Ocean Plaza також хотів засновник Mandarin Plaza і девелопер мережі київських ТРЦ Вагіф Алієв.
  • У листопаді минулого під будівлею ТРЦ активісти палили шини, протестуючи проти російських власників.
  • Два дні тому, 16 жовтня, стало відомо, що у вересні дочка російського бізнесмена Аркадія Ротенберга Лілія, а також громадяни Швейцарії Андреа і Сюзанна Валлабх вийшли зі складу бенефіціарів компанії «Інвестиційний союз «Либідь».

ТРЦ «Ocean Plaza» відкрили у 2012 році з інвестиціями в $300 млн. Загальна площа — 165 тис. кв. м. Формальний власник — «Інвестиційний союз «Либідь», створений у 2009 році. Станом на 16 жовтня кінцевим бенефіціаром стала кіпрська «Оушен Плаза Проджект». Виручка ІС «Либідь» у 2017 році зросла на 24 % – до 1,1 млрд грн, а чистий збиток скоротився в шість разів – до 82,5 млн грн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Duet Group в 2020 році заснував Генрі Гэбэй. У портфелі фондів групи понад $5,5 млрд. У квітні цього року Duet Private Equity, яка входить в Duet Group, купила в іспанській Naturgy компанію Gas Natural Fenosa. Остання управляє безліччю енергомереж в Молдові.

«ТПС Нерухомість» підконтрольна Лілії Ротенберг, Олександру Пономаренку і Олександру Скоробогатько. Вона заснована у 2004 році. Засновником компанії раніше був TPS Real Estate Holding.

Коментарі

Всі новини