Facebook Pixel

Сім'я російського олігарха Аркадія Ротенберга вийшла зі складу власників ТРЦ Ocean Plaza

Автор

Дочка російського бізнесмена Аркадія Ротенберга Лілія, а також громадяни Швейцарії Андреа і Сюзанна Валлабх вийшли зі складу бенефіціарів компанії «Інвестиційний союз Либідь», яка володіє київським ТРЦ Ocean Plaza.

Про це свідчить інформація в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб. Зміни відбулись у вересні.

Також Лілія Ротенберг більше не значиться засновником компанії «Авангард-Віларті», яка володіє 100% статутного капіталу «ІС Либідь». Тепер кінцевим бенефіціаром останньої стала кіпрська компанія «Оушен Плаза Проджект», а серед бенефіціарів залишився лише Джейпракаш Валлабх.

Про зміни свідчать і дані на сайті компанії «ТПС Нерухомість», яка з 2013 року володіла Ocean Plaza. Мова йде про зникнення портфеля ТРЦ і зменшення загальної площі об'єктів в управлінні російської компанії на 200 тис. кв. м — до 700 тис. кв. м.

Зазначимо, що «ІС Либідь» має непрямий зв'язок з групою UFuture Василя Хмельницького, передає «Інтерфакс-Україна», посилаючись на дані держреєстру. «Либідь» володіє компанією «Алакріті», створеною рік тому і зареєстрованою за адресою компанії «Глобал Інвест», що входить в групу. А сам Хмельницький до кінця 2018 року був бенефіціаром «Алакріті».

У UFuture інформацію про купівлю Ocean Plaza не підтвердили і не спростували. У ТРЦ також відмовилися від коментарів.

Навесні 2019 року Василь Хмельницький заявляв, що веде переговори про купівлю ТРЦ, який він разом із партнерами продав у 2013 році російській компанії. Крім нього, купити ТРЦ також хотів засновник «Мандарин Плаза» і девелопер мережі київських ТРЦ Вагіф Алієв.

До речі, в лютому 2019-го консалтингова компанія UTG повідомила про зміну керуючої компанії ТРЦ Ocean Plaza. Нею стала компанія «Київ Молл Менеджмент», створена у квітні 2018 року.

ТРЦ Ocean Plaza відкрито в грудні 2012 року. Інвестиції склали близько $300 млн. Формальним власником об'єкта був «ІС Либідь», створений у 2009 році. Загальна площа ТРЦ – 165 тис. кв. м.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉