Facebook Pixel

Київський ТРЦ Ocean Plaza згортає роботу: закрилися «Ашан» та інші магазини

Один із найбільших і найпопулярніших ТРЦ Києва Ocean Plaza повністю згортає діяльність.

Торговельний центр закрився ще 24 лютого, але на нульовому поверсі працювали продовольчий гіпермаркет «Ашан» і ще декілька магазинів.

Про закриття гіпермаркету повідомив сам «Ашан» на своїй офіційній сторінці в соцмережах. Спочатку на сторінці зазначалося, що магазин закритий лише на один день, але потім повідомлення було скориговано.

Quote«Відсьогодні магазин тимчасово не працюватиме. Адміністрація Ocean Plaza повідомила про припинення роботи торгового центру», – написали в «Ашан».

У компанії не пояснили, на який строк закривається гіпермаркет, що стало причиною та як відбувалася комунікація з керуючою компанією ТРЦ.

Сайт і соцмережі ТРЦ Ocean Plaza не оновлюються з лютого, а останнє повідомлення на офіційній сторінці у Facebook датовано 24 лютого.

За даними Асоціації ритейлерів, з початком повномасштабної агресії ТРЦ Ocean Plaza було повністю зачинено. Але за деякий час роботу на нульовому поверсі торговельного центру поновив гіпермаркет «Ашан» – усі інші поверхи простоюють понад п’ять місяців.

Згодом запрацювали ще кілька орендарів, об’єкти яких також були розташовані на нульовому поверсі: магазин техніки та електроніки «Алло Max» і мережа товарів для тварин MasterZoo.

Зараз усі ці магазини зачинено і там поки що не готові коментувати ситуацію.

Найбільш ймовірною причиною закриття є проблеми з власниками ТРЦ Ocean Plaza. Контрольний пакет у ТРЦ ще кілька років тому офіційно належав російським власникам — сім’ї та партнерам Аркадія Ротенберга, олігарха та друга путіна.

ТРЦ Ocean Plaza загальною площею 165 тис. кв. м, відкрився в грудні 2012 року. Він належав російській групі ТПС «Нерухомість», яку заснували Олександр Скоробогатько, Олександр Пономаренко та Аркадій Ротенберг.

ТПС купила Ocean Plaza наприкінці 2012 року, заплативши компанії UDP Василя Хмельницького та Андрія Іванова, KAN Development Ігоря Ніконова та структурам бізнесмена Степана Черновецького $270 млн.

Раніше The Page писало про те, що в Україні під час вторгнення росії й досі працюють 17 тисяч компаній, з-поміж власників, засновників або кінцевих бенефіціарів яких є хоча б один громадянин або резидент рф чи білорусі.

Подякувати 🎉