Facebook Pixel

Жодних інвестицій і постачань. «Ашан» не йде з рф, але ізолює російський офіс

Компанія «Ашан» ізолює російський офіс, обмеживши інвестиції та припинивши постачання в Росію через вторгнення в Україну.

Про це The Page заявили в пресслужбі української дочірньої компанії.

Quote«Ашан Україна» достукалася до головного офісу. Компанія припиняє інвестиції та постачання у рф. Це перша маленька перемога, проте» Ашан Україна» налаштована й далі чинити тиск на центральний офіс для закриття бізнесу в країні-агресорі», — зазначили в пресслужбі.

З перших днів війни компанія «Ашан Україна» засудила збройну агресію росії. Під натиском звернень тисяч співробітників, десятків тисяч листів головний офіс ухвалив рішення згорнути інвестиції та припинити постачання у рф.

Нагадаємо: ще тиждень тому гендиректор компанії «Ашан» Ів Клод заявляв в інтерв'ю виданню Le Journal du Dimanche:

Quote«Піти з росії було б немислимо з людського погляду».

Натепер французька мережа супермаркетів Auchan володіє на території росії 241 магазином.

Тепер у компанії змінили думку — не виключено, що після оприлюднення звірячих злочинів російської армії в Київській області.

Як сказано у офіційній заяві на сайті компанії, «закриття нашої діяльності в Росії розглядалося б як навмисне банкрутство, що призвело б до експропріації».

Quote«Це лише б зміцнило російську економічну та фінансову екосистему, а також поставило би наших співробітників та їхні сім'ї у значну нестабільність, позбавило би населення у час інфляції послуг дискаунтера-дистриб'ютора, який працює в країні вже 20 років», — зазначається в документі.

З початком війни компанія відмінила інвестиції російську дочірню фірму. Ашан Росія на даний час не отримує ніякого прибутку і прогнозує збитки на 2022 рік, пояснили у французькому «Ашані».

Що фактично означають для росії санкції Auchan

Унаслідок обмежень, запроваджених материнською структурою компанії, досягнуто таких змін:

  • не відкриватимуться нові магазини;
  • не ремонтуватимуться наявні магазини;
  • не здійснюватиметься підтримка ІТ-технологій і проєктів;
  • не оновлюватиметься ключове програмне забезпечення, наприклад, касове, логістичне, комерційне тощо;
  • не постачатимуться у рф імпортні товари, а це 90% асортименту одягу, взуття, товарів для дому, текстилю.
Quote«Магазини в росії вже зараз збиткові. Вищезазначені санкції призведуть до катастрофічного падіння товарообігу та сплати податків і високої ймовірності банкрутства. А ми в Україні будуватимемо й відновлюватимемо економіку, надаватимемо підтримку та допомогу українцям», — наголосили співробітники «Ашан Україна».
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉