Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 3 квітня 2022 року

Триває тридцять дев'ята доба російсько-української війни 2022 року. Росармія веде підготовку особового складу та техніки, а також формування нових підрозділів для участі в бойових діях на території України.

Російсько-фашистські загарбники цілеспрямовано знищують цивільну інфраструктуру та бази зберігання паливно-мастильних матеріалів ракетними та авіаційними ударами, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Основні зусилля окупанти зосередили на підготовці до відновлення наступу в Донецькій і Луганській областях.

Волинський напрямок

Формування наступальних угруповань із боку противника немає. Підрозділи ЗС Республіки Білорусь (РБ) посилюють оперативну та бойову підготовку. Ворог здійснює нарощування систем протиповітряної оборони в прикордонних районах із нашою державою.

Поліський напрямок

Противник завершив відведення підрозділів Східного військового округу на територію РБ. Згодом ці підрозділи перекидаються на територію РФ.

На звільненій території Київської області підрозділи сил оборони зачищають територію від мінно-вибухових пристроїв, встановлених російськими окупантами. Основна зачистка зараз триває в районі населених пунктів Велика Димерка, Скибин і Гоголів.

Сіверський напрямок

Ворог завершив відведення підрозділів Центрального військового округу на територію РФ.

У районі міста Суми окупанти продовжують відведення військ. Ворог забезпечує прикриття та логістичну підтримку окремих підрозділів для відведення у РФ.

На звільнених територіях залишаються нечисленні групи військових ЗС РФ, які ховаються або намагаються самостійно перетнути державний кордон України.

Слобожанський напрямок

Окупанти продовжують блокування Харкова. Основні зусилля противника зосереджуються на проведенні наступальних дій у напрямку Ізюма. Російські фашисти проводять розвідку, аби виявити слабкі місця в оборонних позиціях наших військ.

Донецький напрямок

Ворог продовжує обстріли населених пунктів і позицій ЗСУ, проводить штурмові дії на більшості напрямків. Переваги не отримав, здійснює перегрупування.

Південнобузький напрямок

Триває бій за населений пункт Олександрівка, що за 20 км від Херсона.

Подякувати 🎉