Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

IKEA хоче «якомога швидше» повернутися в Україну

Повернення IKEA в Україну: коли це можливо. Фото: IKEA

Повернення IKEA в Україну: коли це можливо. Фото: IKEA

Шведський ритейлер IKEA хоче «якомога швидше» відновити діяльність в Україні, проте в компанії не уточнили конкретних строків повернення.

У IKEA наголосили, що продовжують підтримувати українських працівників і вивчають можливості підтримки постачальників.

До речі, з росії IKEA пішла лише в червні — після довгих роздумів. У компанії тоді заявили, що позбудуться виробничих активів на росії — продадуть усі чотири фабрики.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ключовим пріоритетом для відновлення роботи магазину в Києві в компанії вважають безпеку співробітників та клієнтів.

Quote«Нам також потрібно налагодити всі операційні процеси, щоб забезпечити функціональність роздрібних та онлайн-магазинів. Наразі ми не можемо сказати, коли це буде», — заявили у центральному офісі компанії у коментарі Forbes.

В IKEA додали, що зберігають робочі місця для всіх своїх співробітників в Україні. Працівники компанії отримують додаткову підтримку — допомогу із доступом до консультацій для підтримки психічного, фізичного та фінансового стану. Крім того, компанія створила спецфонд для покриття непередбачених витрат, з якими стикаються співробітники в Україні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Inter IKEA Group має шість постачальників в Україні. Зараз тривають обговорення того, як компанія може підтримати їх, зокрема фінансово.

Quote«Виробництво призупинено, але ми сподіваємося, що зможемо відновити постачання, як тільки дозволять обставини», — заявляють у компанії.

В IKEA також зазначили, що забезпечили підтримку клієнтів, яка стосується здебільшого повернення коштів за відкладені замовлення.

Довідково. IKEA — це транснаціональна корпорація, заснована у Швеції, яка розробляє і реалізує швидкозбірні меблі, кухонну техніку й аксесуари для дому. Штаб-квартира розташована в Нідерландах. З 2008 року вона є найбільшим у світі меблевим продавцем.

Перший фізичний магазин IKEA в Україні відчинив двері 1 лютого 2021 року. Він працює в столичному ТРЦ Blockbuster Mall на другому поверсі.

За рік роботи IKEA в Україні опрацювала понад 148 тис. замовлень в онлайн-магазині та понад 8 тис. — у фізичному магазині в Києві.

IKEA вийшла на ринок України 14 травня 2020 року, запустивши онлайн-магазин. Станом на кінець квітня 2021 року сайт відвідали понад 2,5 млн українців.

Коментарі

Всі новини