Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ІКЕА таки повністю піде з росії. У компанії назвали це «масштабуванням бізнесу»

IKEA продасть заводи на росії. Фото: IKEA

IKEA продасть заводи на росії. Фото: IKEA

IКЕА позбудеться виробничих активів на росії. Компанія продасть усі чотири фабрики. Про це в IKEA повідомили російським ЗМІ.

Компанія вже розпочала пошук нових власників для підприємств у Ленінградській, Кіровській і Новгородській областях.

Quote«За останні кілька місяців ситуація з бізнес-процесами та ланцюжками постачань по всьому світу значно погіршилася. З огляду на це ми не бачимо можливості відновити продажі найближчим майбутнім. Як наслідок, Група компаній «Інтер ІКЕА» та Група компаній «Інга» вирішили скоротити масштаб бізнесу в Росії. Це важке рішення, але ми віримо в те, що воно потрібне. Роздрібний бізнес ІКЕА в Росії залишається на паузі. Це рішення спричинить оптимізацію, яка, зокрема, торкнеться багатьох співробітників», — повідомили в компанії.

Однак торгові центри «Мега», що належать компанії, і далі працюватимуть. IKEA продасть товари, що залишилися на складах. Оголошення про початок продажів компанія опублікує пізніше на своєму сайті.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

15 червня 2022 року російських співробітників викликали на загальні збори, де, зокрема, повідомили про продаж заводів і закриття компанії та запропонували написати заяви про звільнення за згодою сторін.

Контекст. Магазини IKEA не працюють на росії з березня 2022 року. В офіційній заяві йшлося про те, що війна вже вплинула на людей. Вона також призводить до серйозних порушень ланцюжків постачань і умов торгівлі. Через усі ці причини групи компаній вирішили тимчасово зупинити діяльність на росії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини

Favbet: бізнес, що пішов на війну

новини компанії