Facebook Pixel

Рейтинг

Якою має бути ідеальна збірна України на Євро-2024: кращий воротар
Партнерський матеріал

Незабаром національна збірна України зіграє свій перший матч на Чемпіонаті Європи з футболу 2024 року у Німеччині. У головного тренера нашої команди Сергія Реброва в арсеналі є чимало високоякісних гравців — як талановитої молоді, так і досвідчених ветеранів, що вже зробили собі ім’я у європейських чемпіонатах. І поки остаточна заявка нашої національної команди на турнір ще не сформована, The Page проводить опитування, щоб дізнатися, кого наші читачі вважають найкращими гравцями. Пропонуємо читачам обрати найкращого голкіпера. Результати голосування оновлюються кожні 15 хвилин.

Партнер проєкту — ліцензійний букмекер GGBET з найширшою лінією, понад 70 видів спорту та дисциплін кіберспорту. Компанія створює унікальний україномовний контент на YouTube та розвиває культуру відповідальної гри. Тримай лінію на Євро 2024 разом з GGBET!


GGBET здійснює діяльність відповідно до ліцензій від 23.08.2023 року, виданих відповідно до рішень КРАІЛ №128 та №129 від 08.08.2023. Брати участь в азартних іграх дозволено особам, старшим 21 року.

МАТЕРІАЛ РОЗМІЩЕНО НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ. УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Фото: Depositphotos

Хто найкращий український воротар

favorite Голосувати 86
favorite Голосувати 87
favorite Голосувати 86
favorite Голосувати 80
favorite Голосувати 81
favorite Голосувати 80
favorite Голосувати 17
favorite Голосувати 18
favorite Голосувати 17
favorite Голосувати 4
favorite Голосувати 5
favorite Голосувати 4