Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна та росія налаштувалися на багаторічну війну — NYT

Українці не налаштовані домовлятися про щось з країною-терористом росією. Фото: Getty Images

Українці не налаштовані домовлятися про щось з країною-терористом росією. Фото: Getty Images

Як Україна, так і росія налаштувалися на довготривалу війну, яка може тривати ще рік або довше.

Про те, що війна росії в Україні триватиме довше, ніж до весни 2023 року, свідчать заяви обох президентів, пише The New York Times.

Зокрема, президент України Володимир Зеленський попередив українців, що майбутня зима буде «найважчою в історії».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У своєму зверненні до українців 24 серпня, на День Незалежності, Зеленський також запевнив, що компромісів із ворогом не буде: росіяни мають піти з усіх українських територій, включно з окупованою частиною Донбасу та Кримом.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Така його позиція підтримується значною мірою об’єднаним Заходом і сміливим населенням, яке наполягає на поверненні Україні всіх земель, зазначає видання.

Паралельно з тим президент росії Володимир Путін підписав указ про збільшення чисельності російської армії на 137 тис. осіб, і тепер чисельність ЗС рф становитиме 1,15 млн осіб.

Звісно, є питання, чи зможе росія провести повноцінну мобілізацію: раніше The Page писав, у чому проблема.

Quote«Путін, упевнений у своїй владі та змусивши замовкнути інакомислячих, здається, не має стимулів зупинити війну», — підкреслюють автори статті.

Водночас вони додають, що загальнонаціональний призов може спровокувати невдоволення всередині самої росії, тому кривавий диктатор намагається його обійти, не закінчуючи війну в Україні.

Наразі повномасштабне вторгнення росії в Україну переросло у війну на виснаження, констатує видання. Війська обох сторін вздовж лінії фронту протягом останніх тижнів майже не рухалися.

Поки Україна утримується від широкомасштабного контрнаступу, а росія уникає різкої ескалації, хоча обидві сторони заявляли про плани рухатися вперед.

Україна, отримуючи тепер більш стабільний потік західної зброї, має ресурси та моральний дух, щоб продовжувати протистояти російському нападу, зазначають автори матеріалу.

Водночас росія, яка веде війну без масової мобілізації, схоже, має ресурси для війни на виснаження, але не для нового рішучого наступу.

Тим часом у російських державних ЗМІ дедалі чіткіше звучить повідомлення про те, що росія може бути лише на початку тривалої та екзистенціальної війни проти Заходу, яка зараз в Україні.

Це, на думку авторів статті, змінює месенджи піврічної давнини, коли українців зображували такими, що не бажають воювати та з нетерпінням чекають «визволення» від росії.

Коментарі

Всі новини