Facebook Pixel

Щоб війна не переросла «в зовсім іншу». ФРН не даватиме ЗСУ зброю, з якої можна бити по рф

Німеччина, як і США, не передаватиме Збройним силам України озброєння, що здатне вражати об’єкти на російській території. Це могло б спричинити переростання російсько-української війни «в зовсім іншу», заявив канцлер ФРН Олаф Шольц, передає «Укрінформ».

Він наголосив, що Німеччина підходить до питання щодо виділення Україні зброї виважено й обережно, а також орієнтується на інших партнерів.

Quote«Метою залишається те, щоб Путін не виграв війну, щоб було збережено суверенітет і територіальну цілісність України. Президент США сформулював це досить чітко: він сказав, що не постачатиме зброю, за допомогою якої можна обстріляти територію росії. Я вважаю це принципом, якого ми всі відповідно дотримуємося», — наголосив він.

Окрім того, канцлер наголосив, що ФРН уже передала українським Силам оборони системи протиповітряної оборони, боєприпаси, реактивні системи залпового вогню, протитанкові ракетні комплекси тощо.

Учергове Шольц наголосив, що виступає проти заборони на видавання туристичних віз росіянам.

Контекст. Раніше цього місяця Вашингтон заявив, що не заперечує, якщо Збройні сили України застосують зброю, надану західними партнерами, для ударів по тимчасово окупованому Криму, якщо українська сторона вважатиме це доцільним.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉