Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Не Путін веде цю війну, воюють росіяни – МЗС Польщі

Польща підтримує зупинення видавання віз росіянам. Фото: Flickr

Польща підтримує зупинення видавання віз росіянам. Фото: Flickr

Віцеміністр закордонних справ Польщі Пьотр Вавжик заявив, що кривава війна, яку вже пів року веде російська федерація в Україні, це «не війна Путіна, це війна росіян». Він наголосив, що кожен громадянин країни-агресора має нести за це відповідальність, наводить його слова «Польське радіо».

Quote«Це не війна Путіна, бо не Путін веде цю війну, росіяни воюють у цій війні. Якщо їхні родини цього не розуміють, якщо їхні рідні не можуть зрозуміти, що відбувається в Україні, я вважаю, що вони теж мають нести відповідальність за це. Бо якби Путін не мав підтримки свого суспільства, він, напевно, не вів би війни. Всупереч усьому він чутливий до того, як його політику оцінюють самі росіяни», – наголосив політик.

Він зазначив, що Варшава підтримує позицію Литви, Латвії та Естонії, які виступають за позбавлення росіян можливості отримувати туристичні візи.

Контекст. Нагадаємо: Олаф Шольц минулого тижня заявив, що ФРН не підтримає закликів низки країн щодо зупинення видавання туристичних віз росіянам. Він наголосив, що це «не війна російського народу». За його словами, усі рішення, що приймає ЄС, «не мають ускладнювати шлях до свободи, до виїзду з країни».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Глава дипломатії Європейського Союзу Жозеп Боррель також не підтримує повну заборону на видавання віз росіянам.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини