Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нехай відпочивають у Китаї та КНДР: німецькі політики виступають за зупинення видавання віз росіянам

Візи для росіян: німецькі політики за зупинку видачі туристичних віз громадянам рф. Фото: Pixabay

Візи для росіян: німецькі політики за зупинку видачі туристичних віз громадянам рф. Фото: Pixabay

У Німеччині набирає обертів дискусія щодо зупинення видавання громадянам росії туристичних віз. Дедалі більше німецьких політиків заявляють про підтримку такого рішення попри протилежну позицію канцлера Олафа Шольца, пише Spiegel.

Quote«Туристичні візи для росіян мають бути зупинені. Місцями відпочинку путінської росії мають бути не Париж і Порту, а Пхеньян і Пекін», – наголосила заступниця лідера фракції «Союз» Андреа Ліндхольц (ХСС).

Депутат Європейського парламенту Денніс Радтке з партії Християнсько-демократичний союз Німеччини (ХДС) наголосив на тому, що зупинення видавання туристичних віз росіянам сприятиме зупиненню агресії рф.

Quote«Нестерпно, що росіяни їдуть у відпустку до Європи й витрачають свої гроші так, ніби нічого не сталося», – заявив він.

Контекст. Нагадаємо: Олаф Шольц минулого тижня заявив, що ФРН не підтримає закликів низки країн щодо зупинення видавання туристичних віз росіянам. Він наголосив, що це «не війна російського народу». За його словами, усі рішення, що приймає ЄС, «не мають ускладнювати шлях до свободи, до виїзду з країни».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Через війну, яку росія веде в Україні вже пів року, декілька країн зупинили видавання шенгенських віз росіянам. З-поміж них Естонія, Латвія, Литва та Чехія. Істотно ускладнився в’їзд для громадян рф до Фінляндії та Польщі. Данія також розглядає можливість введення заборони на видавання туристичних віз громадянам рф на державному рівні.

Коментарі

Всі новини