Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фінляндія вже наступного місяця на 90% скоротить видавання віз росіянам

Фінляндія на 90% скоротить видачу віз громадянам рф. Фото: pravda.com

Фінляндія на 90% скоротить видачу віз громадянам рф. Фото: pravda.com

Фінляндія на 90% скоротить видавання віз громадянам рф. Відповідне рішення ухвалив фінський уряд через війну, яку рф продовжує в Україні, пише Politico.

За словами очільника Міністерства закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто, уже у вересні країна прийматиме тільки 10% візових заявок від російських туристів. Однак для журналістів, дисидентів і активістів з рф буде передбачено винятки за національною гуманітарною візою.

Водночас Хаавісто розповів, що Фінляндія та ще три країни Балтії готуються запропонувати країнам Євросоюзу рішення щодо обмеження видавання віз громадянам рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Варто зазначити, що у Фінляндії незадоволені тим, що громадяни росії прибувають до Гельсінкі, а потім звідти вирушають на відпочинок до Європи. У такий спосіб росіяни обходять авіаційні санкції, які ввели проти рф після повномасштабного вторгнення в Україну.

Контекст. Нагадаємо: чеський уряд схвалив пропозицію місцевого МЗС і подовжив дію постанови про невидавання громадянам країн-агресорів – росії та Білорусі – віз і посвідок на проживання до кінця березня 2023 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини