Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Парламент Латвії першим у світі визнав росію спонсором тероризму

Росія — країна-спонсор тероризму, — Сейм Латвії. Фото: Wikipedia

Росія — країна-спонсор тероризму, — Сейм Латвії. Фото: Wikipedia

У четвер, 11 серпня, латвійський Сейм офіційно визнав російську федерацію країною, яка всіляко підтримує тероризм. Парламентарі закликали євроатлантичну спільноту та її партнерів посилити тиск на рф, а держави-члени ЄС — негайно припинити видавати візи громадянам рф і Білорусі, йдеться в заяві пресслужби парламенту Латвії. «За» проголосували 67 депутатів, «проти» — 16.

Quote«Протягом багатьох років росія підтримувала й фінансувала терористичні режими та організації в різний спосіб — прямо й побічно — як найбільший постачальник зброї режиму Асада в Сирії та в таких випадках, як-от отруєння сім'ї Скрипалів або збитий літак МН-17. В Україні рф обрала аналогічну — жорстоку, аморальну та незаконну тактику, використовуючи неточну та заборонену на міжнародному рівні зброю та боєприпаси, з невідповідною жорстокістю завдаючи ударів по цивільних особах і громадських місцях», — наголосив голова комісії Сейму з питань закордонних справ Ріхардс Колс.

У заяві згадується також про вимушених переселенців і біженців, які мусили втікати від війни до інших міст або країн; про звірства, які росіяни чинили на окупованих територіях; про обстріл Одеського порту наступного дня після підписання «зернової угоди» та навмисне поглиблення світової продовольчої кризи.

На росії на рішення Латвії відреагували миттєво. Сенатор Сергій Цеков заявив виданню «РІА Новості», що рф у відповідь може вдатися до економічних заходів на кшталт заборони транзиту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. 28 липня Сенат США ухвалив резолюцію, яка закликає Держдеп визнати росію державою — спонсором тероризму.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини