Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Комісія Сейму Латвії підтримала визнання рф спонсором тероризму

Сейм Латвії. Фото: saeima.lv

Сейм Латвії. Фото: saeima.lv

У Латвії Комісія Сейму у закордонних справах схвалила проект резолюції про визнання тероризмом насильницьких дій росії проти України. Про це йдеться на сайті парламенту Латвії.

У документі зазначається, що рф цілеспрямовано нападає на українців, використовуючи страждання і залякування як інструмент для спроб деморалізувати народ і ЗСУ, паралізувати дієздатність держави, для спроб окупувати Україну. Це, на думку латвійських депутатів, є насильством з боку росії й робиться для досягнення політичних цілей.

Разом з тим в Латвії засудили повномасштабне вторгнення росії на територію України й допомогу рф з боку Білорусі, а також закликали союзників терміново посилити і ввести всеосяжні санкції проти росії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«У затвердженій комісією заяві міститься заклик і до інших країн висловити таке ж ставлення до Росії — прямо визнати її державою, що підтримує тероризм», — зазначив голова Комісії Ріхард Колс.

Документ тепер повинен ухвалити Сейм. Статися це може вже 11 серпня, коли відбудеться засідання Сейму.

Нагадаємо, у травні Сейм Литви одноголосно визнав російське вторгнення в Україну геноцидом українського народу та закликав створити міжнародний трибунал для розслідування воєнних злочинів кремля.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини