Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Естонія закрила в’їзд росіянам із чинними шенгенськими візами

Естонія більше не пускатиме росіян з чинними шенгенськими візами

Естонія більше не пускатиме росіян з чинними шенгенськими візами

Естонія відсьогодні припинила приймати громадян рф із шенгенськими візами, які видала раніше.

Зараз візи мають приблизно 25 тис. росіян. Попри заборону на територію Естонії зможуть потрапити ті, хто прибуває до країни за туристичними візами до рідних, зокрема, до батьків, дітей чи подружжя. Також передбачено виняток для візитів із гуманітарними цілями, наприклад на похорон.

Quote«Обмеження стосуються подорожей із метою туризму, відвідування спортивних і культурних заходів і поїздок до Шенгенської зони з розважальними цілями – такого ми більше не приймаємо й таких людей до Естонії пускати не будемо», – наголосив заступник директора Департаменту поліції та прикордонної охорони Егерт Белічов.

Варто зазначити, що всім росіянам, які прибудуть до Естонії, анулюватимуть візи під час виїзду із Шенгенської зони. Однак і тут передбачено виняток: якщо людина до початку дії санкцій проїхала транзитом через Естонію до третьої країни й хоче тим самим шляхом повернутися додому.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також заборона не поширюється на тих громадян рф, які мають візи, видані іншими державами Шенгену. Проте в МЗС Естонії наголосили, що навіть цим людям можуть заборонити в'їзд в односторонньому порядку.

Контекст. Естонська влада оголосила про впровадження заборони на в’їзд росіян із чинними шенгенськими візами, що були видані республікою. Якщо цей вид візи громадянин рф отримав в іншій країні, в’їзд залишиться відкритим.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини