Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Естонія вислала з країни двох журналістів рф: проводили агітаційну роботу

Естонія вислала з країни двох російських журналістів. Фото: flagi.in.ua

Естонія вислала з країни двох російських журналістів. Фото: flagi.in.ua

Естонія вислала з країни двох російських журналістів й заборонила їм в'їзд на територію країни. Про це пише видання Postimees.

Відомо, що журналісти є співробітниками російського видання «Известия». Їх висадили з поїзда Нарва-Таллінн, після чого Управління поліції та прикордонної охорони затримали журналістів за порушення візового режиму.

Згідно з оприлюдненими даними, журналісти прибули до Естонії як туристи, тобто вони не мали дозволу на роботу й відповідно не могли працювати на території країни. Попри це російські журналісти знімали матеріал про обмеження видачі віз громадянам рф та скасування статусу пам'ятки танку Т-34.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами начальника відділу прикордонної служби Східної префектури Урмаса Елмі, затриманими є двоє громадян Росії, 30-річна жінка та 40-річний чоловік, які в’їхали в Естонію через прикордонний пункт Нарва в п’ятницю близько обіду. На кордоні вони пред'явили шенгенські візи, видані Італією та Фінляндією, і заявили, що їдуть у туристичну поїздку.

Quote«Після цього чоловік і жінка попрямували до цистерни в Нарві і почали там агітаційну роботу. Коли вони сіли в потяг Нарва-Таллінн і почали їхати в напрямку Таллінна, поліцейський патруль під'їхав до потяга в Йихві і забрав чоловіка і жінку на станцію для перевірки», — йдеться в повідомленні.

Керівник прикордонної служби підкреслив, що працювати під час поїздок з туристичною метою не можна, це є порушенням візового режиму. «Тому Управління анулює їхні візи, їм забороняють в’їзд до Естонії та їх повертають до Росії».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Естонська влада оголосила про впровадження з наступного тижня заборони на в’їзд росіян із чинними шенгенськими візами, що були видані республікою. Якщо цей вид візи громадянин рф отримав в іншій країні, в’їзд залишиться відкритим.

Коментарі

Всі новини