Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російський журналіст Невзоров продемонстрував в ефірі українські паспорти

Фото: скріншот

Фото: скріншот

Невзоров показав паспорти в ефірі

Російський журналіст і блогер Олександр Невзоров продемонстрував у відеоефірі два українські закордонні паспорти, ймовірно, натякаючи, що вони належать йому та його дружині Лідії.

Невзоров зробив це в ефірі свого YouТube-каналу «Невзоровские среды» у середу, 22 червня.

Більше інформації він не надав, зазначивши: «Ось ще надзвичайно важливе». Невзоров не розкривав паспорти, тому невідомо, кому саме вони належать.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Раніше Невзоров в інтерв'ю The Insider говорив, що рішення про надання йому громадянства було нібито спільним з українською владою.

Як повідомлялося, 3 червня радник глави МВС України Антон Геращенко заявив, що президент Володимир Зеленський надав українське громадянство Невзорову та його дружині Лідії. Сам Невзоров заявив, що «до біса вдячний тим змученим, зневіреним, закривавленим людям України», що дозволили йому «посісти місце з-поміж них».

Підписуйтесь на нас в Google News!

7 червня секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов уточнив інформацію про нібито отримання Невзоровим громадянства України. Він наголосив, що російський журналіст тільки звернувся за ним.

Секретар РНБО додав, що задля цього журналісту доведеться пройти «певну процедуру», а також відмовитися від попереднього, тобто російського, громадянства.

Коментарі

Всі новини