Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російський журналіст Олександр Невзоров отримав українське громадянство

Російський журналіст Невзоров отримав українське громадянство. Фото: dp.ru

Російський журналіст Невзоров отримав українське громадянство. Фото: dp.ru

Президент Володимир Зеленський надав українське громадянство російському журналісту Олександру Невзорову та його дружині Лідії Невзоровій. Про це повідомив радник глави МВС України Антон Геращенко у своєму Telegram-каналі.

За словами Геращенка, громадянство надано «за визначні заслуги перед нашою країною».

Сам Невзоров заявив, що «до біса вдячний тим змученим, зневіреним, закривавленим людям України», що дозволили йому «посісти місце з-поміж них». Він написав, що якби кожен зі 140 мільйонів росіян затулив би собою поставлену до стінки Україну, то не було б ані Бучі, ані Маріуполя, не було б сотень тисяч трупів і тих мільйонів смертей, у які ще обійдеться витівка диктатора.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Так, стати поряд із тим, кого розстрілюють, не завжди комфортно. Ймовірно, простіше стати в ряд розстрільників. Кожен сам робить власний вибір. Важливо розуміти, що третього варіанта немає. Я стаю на бік жертви», — додав він.

Хто такий Олександр Невзоров

Невзоров був депутатом російської держдуми першого — четвертого скликань. У 2012 році на президентських виборах у росії був довіреною особою та агітував за володимира путіна, називав його «єдиним, хто зможе утримати від катастрофи імперію, яка щомиті розвалюється». Сам він стверджував, що був імперцем і патріотом до Першої чеченської війни, а потім відбувся злам, і він зрозумів, що імперська ідея, цілісність країни та інше не варті трупів, дикого материнського й удовиного горя.

Пізніше він був радником генерального директора пропагандистського «Першого каналу» Костянтина Ернста.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У 2014 році Невзоров не підтримав анексію Криму, назвавши її мародерством, однак тоді ще стверджував, що в російській агресії немає вини Путіна, що він у цьому випадку лише пристосовується під те, чого хоче російський народ.

Quote«Путін у цьому випадку — кораблик, який вітрилами ловить вітер. А вітер саме такий: намотати чиїсь кишки на танки, когось відшмагати, нахилити, нагнути, крикнути: «Крим наш!» Ось що виявилося найсильнішим ідеологічним наркотиком. Він у такому випадку пристосовується під те, чого хоче народ», — заявляв журналіст.

У 2015 році після анексії Криму та бойових дій на Донбасі Невзоров заявляв:

Quote«У мене немає національності. З росіян я написав заяву про вихід після українських подій. Я не випиваю, не вірую й на балалайці грати не вмію — який із мене росіянин?»

У виступі 2019 року заявив, що не вважає себе ні російським «державником», ні «православним» і що в питанні російської агресії проти України цілковито стоїть на боці України.

Останніми роками Невзоров здебільшого був відомий як блогер і запрошений спікер російських опозиційних ЗМІ. Він активно веде свій YouTube-канал, де різко критикує російську владу, дії російської армії, а більшість своїх випусків закінчує словами «Слава Україні».

Контекст. 22 березня Слідчий комітет Росії відкрив справу щодо Невзорова за дискредитацію Збройних сил РФ через те, що у своїх соцмережах він опублікував інформацію про обстріл Росією пологового будинку в Маріуполі. Ще раніше він отримав статус «іноагента».

Коментарі

Всі новини