Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський пригрозив рф потужною відповіддю на удари по Україні в День Незалежності

Зеленський пообіцяв рф потужну відповідь на обстріли Україні на День незалежності. Фото: radiosvoboda.org

Зеленський пообіцяв рф потужну відповідь на обстріли Україні на День незалежності. Фото: radiosvoboda.org

РФ отримає потужну відповідь, якщо збільшить інтенсивність обстрілів території України 23 та 24 серпня. Відповідну заяву зробив президент Володимир Зеленський.

Quote«Битимуть нас – отримуватимуть відповідь, потужну відповідь. Хочу сказати, що з кожним днем – думаю, ви це бачите в інформаційному просторі, — з кожним днем ця відповідь буде наростати. Буде все сильнішою та сильнішою», — наголосив український президент.

Водночас він додав, що українська сторона знає про наміри рф завдати удари по території України 23 — 24 серпня. Однак, за словами Зеленського, загроза ракетних обстрілів в Україні присутня щодня.

Крім того, Зеленський підкреслив, що українська сторона відповідатиме на всі обстріли рф - як по Донбасу, так і по Києву.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Для мене як для президента, упевнений, як для кожного українця, Київ, Чернігів, Донбас – усе це однакове. Там усі наші українці живуть. У Харкові, Запоріжжі... Відповідь така сама буде й у цих містах», — наголосив Зеленський.

Контекст. Вашингтон має розвіддані, що свідчать про підготовку росією ракетних ударів по об'єктах цивільної інфраструктури в Україні найближчим часом. Під ударом можуть опинитися також і урядові будівлі.

Коментарі

Всі новини