Facebook Pixel

Політичний барометр. Хто б'є по рейтингу Володимира Зеленського 6-10 грудня

photo-2021-12-13-14-33-06.jpg

Рейтинг Володимира Зеленського 6-10 грудня. Інфографіка: The Page

Редакція The Page підготувала новий «Політичний барометр» важливих політичних подій минулого тижня: розмова Байдена та Зеленського, закон про тисячу вакцинованим та скандал із заступником міністра МВС.

Що вплинуло на рейтинг президента Зеленського:

Олексій Резніков
Позитивно
Олексій Резніков
міністр оборони

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Україна не просить американських солдатів воювати за Україну.

За словами міністра, в Україні ніхто не перебуває у стані страху.

«Нам не потрібно, щоб американські чи канадські солдати воювали у нас за Україну. Ми воюватимемо самі, але ми потребуємо модернізоване озброєння, засобів радіоелектронної боротьби та інше», — наголосив Резніков.

The Page
Коментар The Page

Ескалація поряд з українськими кордонами нервує владу та населення, але заява міністра оборони трохи заспокоюють. Якщо він впевнений у тому, що Україні не знадобиться допомога іноземних військових — значить стан нашого війська дійсно на достойному рівні. 

А новітнє озброєння від наших партнерів ніколи не буде зайвим.

Руслан Стефанчук
Позитивно
Руслан Стефанчук
голова Верховної Ради

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав закон про виділення з державного бюджету України на 2021 рік 8 млрд грн, які буде направлено на виплати по 1 тис. грн кожному українцю, який має дві дози вакцини від COVID-19.The Page
Коментар The Page

Отримання додаткової тисячі до «Миколайчика» буде позитивно оцінене українцями, які зможуть відвідати концерт, музей або придбати книгу. Трохи свята, яке вирішив влаштувати президент Зеленський, допоможе його рейтингу.


Андрій Єрмак
Позитивно
Андрій Єрмак
глава Офісу президента

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що розмова президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена та президента України Володимира Зеленського була «дуже теплою і відвертою».

"Загалом була дуже тепла бесіда, дуже відверта. І наприкінці президент Байден навіть сказав такі слова, які дуже важливі були. Він сказав: "Я впевнений, що у вас, пане президенте Зеленський, є можливості, і я вірю, що ви зробите те, що ніхто до вас не робив в Україні. Тому що я маю особливе ставлення до вашої країни. Я її дуже люблю, я її дуже поважаю, я дуже її добре знаю, і я дуже вірю в її успіх", — розповів Єрмак.

The Page
Коментар The Page

Розмова Зеленського з американським президентом — це суцільний позитив для рейтингу глави держави. А якщо вона дійсно пройшла так гарно, як про це говорить голова офісу Зеленського, ще краще. Підтримка української влади від американських партнерів вкрай важлива для України, як для грошової допомоги, так і для дипломатичної.

Денис Монастирський
Негативно
Денис Монастирський
міністр МВС

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський відреагував на скандал зі своїм заступником Олександром Гогілашвілі.

Монастирський вирішив відсторонити свого заступника через події, які трапились на блокпосту на в`їзді в Донецьку область.Там Гогілашвілі влаштував скандал через те, що його автівку зупинили й попросили показати документи. Також він обурився, що правоохоронці його не впізнали, а згодом погрожував їм.

«На період дисциплінарного провадження пропонуватиму уряду відсторонити Олександра Гогілашвілі від займаної посади, для чого підписав відповідне подання до Кабінету міністрів України», — зазначив міністр.

The Page
Коментар The Page

Черговий скандал з людьми, яких привів до влади президент Зеленський. Як виявилося Гогілашвілі — це чоловік колишньої секретарки Зеленського. І, ймовірно, саме через це він отримав таку високу посаду у МВС. Хоча цього разу президент оперативно відреагував та закликав звільнити Гогілашвілі - це ще один репутаційний удар по главі держави. І це пізніше вплине на майбутні рейтинги президента.

Коментарі