Facebook Pixel

Зеленський позитивно оцінив переговори Байдена та Путіна

Зеленський прокоментував переговори Байдена та Путіна. Фото: president.gov.ua

Зеленський прокоментував переговори Байдена та Путіна. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський позитивно оцінив переговори американського президента Джо Байдена та російського президента Володимира Путіна. Про це він заявив під час спільного брифінгу з прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем.

«Я вважаю, це позитивно, що президент США говорив із президентом РФ... Вважаю, що перемога України в тому, що Сполучені Штати завжди підтримували Україну, наш суверенітет, нашу незалежність. У нас завжди була двопартійна підтримка, але найголовніше те, що ми зараз бачимо, що є особиста реальна реакція та особиста роль президента Байдена у врегулюванні цього конфлікту — врегулюванні війни на сході нашої держави».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Президент зауважив, що подробиці він хотів би прокоментувати вже після розмови з Байденом, що відбудеться 9 грудня.

Контекст. 7 грудня відбулася перша з липня розмова президентів США та РФ Джо Байдена та Володимира Путіна. Головною темою перемовин стала військова активність Росії на кордоні з Україною. Віртуальна зустріч лідерів тривала 2 години й відбувалася по каналу захищеного відеозв’язку. За підсумками саміту Білий дім і Кремль опублікували кожен свою версію підсумків переговорів.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини