Facebook Pixel

Зеленський позитивно оцінив переговори Байдена та Путіна

Президент Володимир Зеленський позитивно оцінив переговори американського президента Джо Байдена та російського президента Володимира Путіна. Про це він заявив під час спільного брифінгу з прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем.

«Я вважаю, це позитивно, що президент США говорив із президентом РФ... Вважаю, що перемога України в тому, що Сполучені Штати завжди підтримували Україну, наш суверенітет, нашу незалежність. У нас завжди була двопартійна підтримка, але найголовніше те, що ми зараз бачимо, що є особиста реальна реакція та особиста роль президента Байдена у врегулюванні цього конфлікту — врегулюванні війни на сході нашої держави».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Президент зауважив, що подробиці він хотів би прокоментувати вже після розмови з Байденом, що відбудеться 9 грудня.

Контекст. 7 грудня відбулася перша з липня розмова президентів США та РФ Джо Байдена та Володимира Путіна. Головною темою перемовин стала військова активність Росії на кордоні з Україною. Віртуальна зустріч лідерів тривала 2 години й відбувалася по каналу захищеного відеозв’язку. За підсумками саміту Білий дім і Кремль опублікували кожен свою версію підсумків переговорів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉