Facebook Pixel

Зібрані на ЗАЗі Kia Rio і Rio X коштуватимуть на €3 тис. дорожче російських

Презентовані сьогодні седан і паркетник оцінені в 427 і 451 тис. грн у базових версіях.

Важко зрозуміти, на що розраховує за такого ціноутворення складальник, корпорація «УкрАВТО», адже виходить, що у нас базове виконання коштує стільки ж, скільки в РФ — топове. Мабуть, завантажуючи виробництво невеликими та низькорентабельними (до 100 шт./мiсяць) партіями, передусім корпорація прагне зберегти на плаву свій головний актив — Запорізький автозавод, що простояв понад два роки.

Сьогодні в запорізькому 3S-автоцентрі Kia відбулася онлайн-презентація седана і паркетника Rio. Обидві моделі свого часу розроблялися для російського ринку і до сьогодні збиралися тільки там, на заводі «Хенде Мотор Мануфактуринг Рус» під Санкт-Петербургом. Саме звідти до нас надходитимуть машинокомплекти для викрутної збірки. Схема відпрацьована — за аналогічним алгоритмом на головному заводі корпорації збирають «лади» і Renault Arkana. Хоча «УкрАВТО» є офіційним дистриб'ютором Kia в Україні, домовитися за низькі ціни не вийшло. Відповідно до народного прислів'я «за морем телушка — полушка, та перевіз дорогий», за аналогічних комплектацій український прайс-лист помітно відрізняється від вихідного. Наприклад, за базову версію седана Classic (1400 куб. см, 100 к. с.) із механічною коробкою передач у нас просять 12,6 тис. євро проти 9,4 тис. євро. Топове виконання Premium (1600 куб. см, 123 к. с.) із автоматичною трансмісією обійдеться українським автолюбителям не в 13,2 тис. євро, а в 15 тис. євро.

Rio X адресується тим, хто бажає поєднати зручність хетчбека з універсальністю кросовера. Крім збільшеного до 195 міліметрів дорожнього просвіту (шини 195/60 R16), у нього обов'язковий для паркетників джентльменський набір із нефарбованого пластика периметром і рейлінгов. У стандартній комплектації Classic (1400 куб. см, 100 к. с.) із механічною коробкою передач обійдеться в 13,4 тис. євро проти 10,7 тис. євро, а топова версія Premium (1600 куб. см, 123 к. с.) із автоматичною трансмісією тягне на 16,1 тис. євро замість 13,2 тис.

566.jpg

«Новий Rio — це ексклюзивна модель з унікальними характеристиками, розроблена спеціально для ринків країн Східної Європи з урахуванням усіх вимог щодо адаптації для важких дорожніх умов, — прокоментував початок продажів Денис Разумцев, гендиректор компанії «Фалькон-Авто», офіційного дистриб'ютора Kia в Україні. — Ми впевнені в успіху нових Kia Rio седан і Rio X і сподіваємося, що в 2021 роцi вони ввійдуть в ТОП-10 моделей лідерів ринку».

Адаптація має на увазі під собою підвищений кліренс (до 160 мм для седана і до 195 мм для крос-хетчбека), посилену ходову частину, додаткову шумоізоляцію, антикорозійний і антигравійний захист. Цікавим фактом є і традиційна для нашого ринку 7-річна гарантія, хоча в РФ вона тільки 5-річна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉