Facebook Pixel

У Києві почали продавати російські «Лади», випущені в Запоріжжі

ЗАЗ, який простоював з 2017 року, почав складання практично всієї модельної лінійки Lada з машинокомплектів, привезених з російських Тольятті та Іжевська.

Про це повідомляють провідні російські галузеві ЗМІ. Ніякої офіційної інформації щодо складання «лад» у Запоріжжі немає – обидві сторони ухиляються і від заяв, і від коментарів.

Чутки про те, що на заводі, який належить корпорації «УкрАвто», збираються випускати «лади», з'явилися ще в листопаді – щойно стало відомо про майбутню заборону на імпорт легкових автомобілів російського походження. Паралельно почався аудит потужностей автозаводу, потім тестування технологічних можливостей, а після того — контроль якості зібраних автомобілів.

На сьогодні в Запоріжжі збирають універсали Largus, седани Vesta і кросовери XRay, а також ліфтбек Granta. Планується локалізувати і складання «нив», які тепер називаються просто Lada 4x4 і поки що надходять безпосередньо з Росії.

Хоча зібрані в Запоріжжі автомобілі повністю ідентичні російським (тобто не адаптовані під наш ринок), коштують вони помітно дорожче, ніж в РФ. Так, за XRay (1600 куб. см, 106 к. с., 5 МКП) просять 285,5 тис. грн, що у перерахунку становить близько 789,6 тис. руб. проти 619,9 тис. руб. у російських дилерів. Vesta з таким же силовим агрегатом оцінена в 281,8 тис. грн (779,5 тис. руб. проти 615,9 тис. руб).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉