Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Житомирі після обстрілів досі не працює низка підстанцій: як викручується місцева влада

Як живе Житомир після виведення з ладу підстанцій. Фото: Pixabay

Як живе Житомир після виведення з ладу підстанцій. Фото: Pixabay

Мер Житомира Сергій Сухомлин заявив про неможливість відновлення діяльності низки підстанцій, які були пошкоджені російськими ракетами під час обстрілів. Водночас він запевнив, що й за таких умов «Житомир живе».

За його словами, для відновлення роботи електропідстанцій потрібно обладнання, яке треба замовляти й довго чекати.

Quote«Ми скоротили випуск на лінії електротранспорту втричі. Освітлення в місті вмикаємо лише на 30% потужності, тобто працює кожен третій ліхтар. Ми з обленерго чітко регулюємо вечірні та ранкові піки. Наприклад, подавання води на очисні споруди вдень ми скорочуємо для того, щоб зменшити енергоспоживання, і запускаємо після того, як піки в місті проходять», — зазначив Сухомлин.

Промисловість у місті також продовжує роботу. Щоправда, ті підприємства, що споживають багато електрики, перевели на роботу в нічний час і у вихідні дні. Сухомлин визнав, що містянам час від часу доводиться терпіти стабілізаційні відключення, однак по декілька годин і за графіком.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Мер додав, що міська влада виділила з бюджету кошти на закупівлю потужних генераторів для підтримання подальшої роботи водоканалу та теплокомуненерго.

Quote«У разі критичної ситуації, коли деякий час у місті може не бути електроенергії, ці підприємства зможуть подавати воду та тепло в будинки житомирян. Звісно, не цілодобово, а 5 — 8 годин на добу», — додав міський голова.

Сухомлин також анонсував, що в разі НС влада облаштує пункти обігріву в дитячих садочках. У місті їх нараховуватиметься 36 одиниць, у кожному з них буде генератор.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Раніше The Page писало про те, як обрати автономний генератор для дому та які лайфхаки можуть допомогти зберегти тепло у квартирі.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини