Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Львові жителям багатоповерхівок відшкодовуватимуть 50% вартості придбаних електрогенераторів

50% вартості генераторів львів'янам компенсуватимуть — Садовий. Фото: Pixabay

50% вартості генераторів львів'янам компенсуватимуть — Садовий. Фото: Pixabay

Міська влада Львова в п'ятницю, 4 листопада, започаткувала програму часткової компенсації мешканцям багатоквартирних будинків за придбання генераторів для забезпечення мінімального постачання електроенергії. Як повідомив міський голова Андрій Садовий, містянам компенсуватимуть до 50% вартості покупки, але не більш як 30 тис. грн. Кошти на це братимуть із міського бюджету.

Хто може звернутися за відшкодуванням

На отримання компенсації можуть розраховувати:

  • об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ);
  • керуючі компанії;
  • виконавці житлових послуг будинків;
  • житлово-будівельні контори (ЖБК).
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Програма передбачає компенсацію на відшкодування вартості закупівлі електрогенераторів у багатоквартирних будинках 3-х і більше поверхів. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора й становити не більш як 30 тис. грн. Є вимоги до електрогенератора – його номінальна потужність має бути від 3 кВт», — йдеться в повідомленні.

Як податися на відшкодування

Для цього мешканці спільно з балансоутримувачем будинку спочатку мають оплатити купівлю електрогенератора через банк. Далі для отримання компенсації треба подати на розгляд комісії через ЦНАП або сервіс електронних звернень пакет таких документів:

  • заяву встановленого зразка на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора;
  • копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);
  • копії документів із зазначенням технічних характеристик і серійного номера електрогенератора (або інше заводське маркування);
  • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців юридичної особи, яка забезпечує утримання будинку;
  • документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном (копія договору чи витяг із протоколу).
Підписуйтесь на нас в Google News!

Далі кожне звернення розглядатиметься комісією. У разі позитивного рішення його буде скеровано до районної адміністрації, яка й здійснюватиме виплату компенсацій.

Контекст. Сьогодні графіки погодинних відключень електроенергії діють у Києві та 10 областях.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини