Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Планові та екстрені відключення світла в Україні: які області в переліку 7 листопада

Відключення електроенергії в Україні 7 листопада 2022 року. Фото: Pixabay

Відключення електроенергії в Україні 7 листопада 2022 року. Фото: Pixabay

У понеділок, 7 листопада, від 6-ї години ранку в Україні стартували планові відключення електроенергії в Києві та семи областях. До переліку ввійшли Київська,Чернігівська, Черкаська Житомирська, Сумська, Харківська та Полтавська області, інформує «Укренерго». В Yasno о 8:20 повідомили про старт екстрених відключень у Києві.

Quote«Області, які потерпатимуть від відключень, ніхто не обирав – це наслідок руйнувань енергетичної інфраструктури після атак ракет і дронів. Нагадаємо, що об’єднана енергосистема України зазнала масованих ракетних атак 10, 11, 17, 22 жовтня та 2 листопада», — йдеться в повідомленні.

В «Укренерго» попередили українців, що впродовж дня в певних областях вводитимуться в дію й екстрені відключення. Вони розпочинатимуться тоді, коли дефіцит електроенергії перевищуватиме ліміт, який закладено в графіки.

Відключення світла в Києві 7 листопада

У КМДА напередодні ввечері спрогнозували дефіцит в енергосистемі на 32% більший, ніж це передбачено графіками стабілізаційних відключень. Відтак «Укренерго» надало розпорядження застосувати 7 листопада екстрені відключення світла, зазначається в повідомленні. Під час таких відключень графіки не діятимуть.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Приблизно о 8:20 у столиці прогнозовано почалися екстрені відключення електроенергії.

Контекст. Нагадаємо: у Львові почала діяти програма часткової компенсації мешканцям багатоквартирних будинків за придбання генераторів для забезпечення мінімального постачання електроенергії.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини