Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київ без світла 7 листопада: екстрені відключення розпочнуться з 7 ранку

7 листопада у Києві з 7 ранку розпочнуться екстрені відключення світла

7 листопада у Києві з 7 ранку розпочнуться екстрені відключення світла

У зв'язку зі зростанням дефіциту електроенергії у Києві 7 листопада застосують екстрені відключення світла вже з 7 години ранку, повідомляють у ДТЕК Київські електромережі.

Це пов'язано з тим, що в Києві знову зростає споживання електроенергії, тому енергосистема зазнає ще більшого дисбалансу, ніж раніше. 7 листопада у Києві прогнозується дефіцит в енергосистемі на 32% більше, ніж це передбачено графіками стабілізаційних відключень. Тому НЕК «Укренерго» надав розпорядження застосувати екстрені відключення світла 7 листопада.

Графік відключення електроенергії у Києві на 7 листопада

З 6.00 до кінця доби буде введено в дію графіки планових обмежень. Крім того, застосовуватимуться екстрені обмеження споживання, застосовуючи графіки аварійних відключень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

З 6 до 7 ранку відключення у Києві відбуватиметься згідно з графіком. З 7-ї ранку – будуть застосовані екстрені відключення, під час яких графіки не діють.

Як зазначають в Укренерго, такі заходи необхідні, щоб уникнути дефіциту в енергосистемі та не допустити навантаження високовольтної інфраструктури.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст: 6 листопада стабілізаційні відключення світла застосовувалися у Києві та області, а також ще у шести регіонах України.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини