Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чи буде евакуація з Києва: у КМДА ухвалили рішення

У КМДА ухвалили рішення щодо евакуації з Києва. Фото: Flikr

У КМДА ухвалили рішення щодо евакуації з Києва. Фото: Flikr

У КМДА розглядають усі сценарії у питанні евакуації з Києва, повідомляє директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

У столиці все контрольовано і поки що немає причин говорити про надзвичайну ситуацію. Про це заявив директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук,

Роман Ткачук пояснив, що у рамках підготовки системи цивільного захисту міська влада змушена розглядати всі можливі варіанти дій у разі надзвичайної ситуації. Зокрема, і у разі повної та тривалої відсутності електроенергії, водо- та теплопостачання. Слід розуміти, що підготовка до різних сценаріїв розвитку подій є одним із елементів цивільного захисту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Система цивільного захисту має бути готовою до різних варіантів, але це не означає, що ми зараз готуємося проводити евакуацію. Щоб реагувати правильно, ми маємо планувати усі можливі випадки», – сказав Роман Ткачук.

Він підкреслив, що міська влада робить все, щоб мінімізувати для мешканців наслідки постійних атак Росії на об'єкти критичної інфраструктури. У кожному районі Києва підготують у середньому по 100 пунктів обігріву, які працюватимуть у разі надзвичайних ситуацій узимку. Вони будуть облаштовані на базі соціальних об'єктів, оскільки саме там буде забезпечено тепло- та енергопостачання у разі критичної ситуації. Ці пункти обладнають усім необхідним: теплом, освітленням, санвузлами, їдальнями, місцями відпочинку, банками теплого одягу та теплими ковдрами. Додатково пункти будуть обладнані генераторами аварійного живлення тепловими гарматами. Неподалік чергуватимуть співробітники швидкої допомоги.

«Причин для розмов про евакуацію наразі немає. Так, ми напрацьовуємо різні плани, вчимо людей реагувати та бути готовими вже зараз. Це дуже важливий крок, щоб уникнути хаосу в процесах, які мають працювати на мінімізацію ризиків для населення. У кожному районі давно існують евакуаційні комісії на випадок різних надзвичайних ситуацій – від повені до аварій на об'єктах критичної інфраструктури. Для нас важливо уникати паніки та дезінформації, тому вкотре прошу ЗМІ не маніпулювати інформацією», – наголосив Роман Ткачук.

Він додав, що система цивільного захисту міста працює у посиленому режимі, і всі екстрені служби завжди готові відреагувати на будь-яку надзвичайну ситуацію. Це і є основним завданням системи, особливо зараз, коли Україна щодня зазнає ударів агресора.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини