Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ДТЕК уже не має чим відновлювати енергосистему України після російських обстрілів

Обстріл України 31 жовтня 2022 року: відновлення енергосистеми. Фото: ДТЕК

Обстріл України 31 жовтня 2022 року: відновлення енергосистеми. Фото: ДТЕК

У ДТЕК закінчується обладнання для відновлення енергосистеми України після російських атак. Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

За його словами, проблема полягає в тому, що вартість обладнання зараз дуже зросла. Крім того, на його купівлю потрібен час.

Quote«На жаль, ми вже використали запас обладнання, який у нас був на складах після перших двох хвиль атак, що сталися. Якусь кількість обладнання ми змогли придбати. На жаль, вартість обладнання зараз вимірюється сотнями мільйонів доларів, і вже є певні складнощі з купівлею цього обладнання, бо це дуже дорого. Зараз працюємо над тим, у який спосіб його все-таки придбати чи отримати від наших партнерів, якщо в них буде можливість передати безоплатно. Але очевидно, що це проблема, адже для цього потрібні великі кошти та, на жаль, час», — наголосив Сахарук.

Він також додав, що українцям потрібно звикати до відключень світла.

Quote«Українцям доведеться довше залишатися без світла після сьогоднішніх ударів, адже було обстріляно об'єкти критичної інфраструктури в Києві та Київській області, у Харкові, Запоріжжі та деяких інших областях. Зараз потрібно зрозуміти, що та як пошкоджено, що можна зробити для того, щоб максимально оперативно відновити живлення для клієнтів», — розповів Сахарук.

Він попередив, що енергопостачання можуть не відновити й за 10 і навіть більше годин. Відновлення енергопостачання в разі аварій на об'єктах залежить від характеру та обсягу пошкоджень.

Контекст. У понеділок, 31 жовтня, російський терористичний режим здійснив чергову атаку на енергетичну інфраструктуру України. Під удар потрапили три ГЕС, без світла залишилися сотні тисяч споживачів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини