Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський купив ОВДП на 2,73 млн грн – декларація

Президент Зеленський на початку червня купив 100 ОВДП. Фото: скріншот

Президент Зеленський на початку червня купив 100 ОВДП. Фото: скріншот

Президент Володимир Зеленський купив 100 облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на 2,73 млн грн. Покупка відбулася 3 червня, про що він вказав в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані, розміщеному на сайті Єдиного держреєстру декларацій.

deklaratsiya.png

Президент придбав облігації через «ОТП банк».

В той же день, 3 червня, Зеленський отримав 2,78 млн грн доходу від погашення ОВДП в тому ж «ОТП банку». Про це йдеться в іншому повідомленні для держреєстру.

Сказати точно, який дохід президент отримає від нових ОВДП, не можна, тому що не відомо, які облігації він купив і на яких умовах. Але на первинних аукціонах Мінфін на початку червня розміщував гривневі облігації під 11-15% річних.

У 2020 році доходи Зеленського і членів його родини склали 22,7 млн грн. З них 13,5 млн отримано від продажу нерухомого майна та земельної ділянки в Іванковичах. Як зарплату президент отримав 336 тисяч грн. Також президент задекларував роялті в розмірі 4,6 млн грн. Про це свідчить декларація глави держави, оприлюднена на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

У 2019 задекларовані доходи сім'ї Зеленського були 29 млн грн.

Додатково. The Page розповідало, що Рада прийняла податкову амністію Зеленського: що і кому потрібно декларувати і скільки платити.

Також The Page писало, чи вигідні інвестиції у ОВДП в 2021 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини