Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄС затвердив посилення санкцій проти росії

ЄС затвердив чергове посилення санкцій проти росії. Фото: Pixabay

ЄС затвердив чергове посилення санкцій проти росії. Фото: Pixabay

Країни Європейського Союзу погодили новий пакет обмежувальних заходів проти росії, до якого, зокрема, увійшла заборона на імпорт російського золота.

Про це повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Twitter.

Quote«Держави-члени погодилися на наші посилені та подовжені санкції ЄС проти кремля. Я вітаю це. Це посилає потужний сигнал москві: ми підтримуватимемо високий тиск стільки, скільки буде потрібно», — повідомила вона.

Як повідомлялося, 15 липня Єврокомісія схвалила спільну пропозицію щодо сьомого пакета санкцій проти росії. Нові обмеження передбачають часткову заборону ввезення російського золота. Крім того, санкції стосуються хімікатів і техніки, які можуть використовуватися у військових цілях.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Євросоюз раніше ухвалив шість пакетів санкцій проти росії за те, що вона свідомо порушила міжнародне право та розпочала військове вторгнення в Україну.

Велика Британія також заявила про запровадження санкцій щодо імпорту нафти й вугілля з росії та ввела заборону на постачання золота з країни-агресора.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Зокрема, заборона на імпорт вугілля з рф вводиться з 10 серпня, на імпорт нафти – з 31 грудня 2022 року. Заборона на постачання золота з рф уже почала діяти у Великій Британії з 21 липня.

Коментарі

Всі новини