Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Дуже боляче»: Джонсон офіційно оголосив про відставку та звернувся до британців і українців

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Джонсон звільниться, як тільки оберуть нового премʼєра

Прем'єр-міністр Борис Джонсон офіційно заявив про свою відставку та погодився, що процес обрання нового глави уряду має розпочатися зараз. Він залишиться працювати до обрання наступного прем'єра.

Quote«Очевидно, що парламентська Консервативна партія хоче призначити нового лідера, а отже, і нового прем’єр-міністра. Я погодився, що процес вибору має початися зараз», — підкреслив Джонсон у своїй промові про відставку.

Джонсон подякував усім тим, хто голосував за партію торі на останніх загальних виборах, і пояснив, чому так наполегливо чіплявся за свою посаду останні кілька днів:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Причина, чому я так наполегливо боровся, полягала не лише в тому, що я хотів це зробити, а в тому, що я відчував: це моя робота та мій обов’язок».

З-поміж своїх досягнень премʼєр Великої Британії назвав реалізацію Brexit, врегулювання стосунків із континентом і проведення країни через пандемію COVID-19, а також лідерство на Заході в протистоянні агресії Путіна в Україні.

Звернувшись до українців, Джонсон запевнив, що Велика Британія й далі підтримуватиме їхню боротьбу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На його думку, змінювати уряд тоді, коли Консервативна партія має достатньо велику підтримку та робить дуже багато корисного для країни та світу, було ексцентричним рішенням:

Quote«Шкодую, що не мав успіху в цих суперечках. Дуже боляче не мати можливості самому втілити стільки проєктів. Але, як ми побачили у Вестмінстері, стадний інстинкт сильний. Коли стадо ворушиться, воно ворушиться».

Водночас Джонсон пообіцяв, що підтримає нового лідера уряду та партії настільки, наскільки зможе, як і британське суспільство.

Quote«Я знаю, що буде багато людей, які відчують полегшення, і, можливо, чимало тих, хто також буде розчарований. Я хочу, щоб ви знали, як мені сумно відмовлятися від найкращої роботи у світі», — підкреслив він.

Утім, політик додав, що це «перерва», а не кінець його політичної карʼєри.

Quote«Навіть якщо зараз усе здається темним, наше спільне майбутнє — золоте», — резюмував Джонсон, подякувавши родині та громадянам за підтримку.

Контекст.

Коментарі

Всі новини