Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Джонсон заявив про підтримку України «попри втому» та запропонував лишити в Києві «Євробачення»

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що Лондону важливо й надалі підтримувати Київ у довгостроковій перспективі, додавши, що у світі може настати «втома від України».

«Росіяни дюйм за дюймом просуваються в Україні, тому нам життєво важливо показати, що ми знаємо правду, а саме: Україна може перемогти і переможе», – цитує Джонсона «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

«Коли почнеться втома від України, дуже важливо показати, що ми з ними (Україною) у довгостроковій перспективі й забезпечуємо їх необхідною стратегічною стійкістю», – додав британський прем’єр.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Окрім того Борис Джонсон виступив за те, що пісенний конкурс «Євробачення» у 2023 році відбувся в Україні (нагадаємо, що вчора Європейська мовна спілка заявила, що Євробачення в 2023 році неможливо провести в Україні, тому їхні представники звернулися до Великої Британії)

«Українці перемогли на «Євробаченні». Я знаю, що в нас був фантастичний номер, що ми посіли друге місце, і я хотів би, щоб конкурс відбувся в нашій країні. Але факт такий: вони (Україна) перемогли, і вони заслуговують його проводити», – сказав Джонсон по поверненні з Києва.

Підписуйтесь на нас в Google News!

"Я вважаю, що вони (Україна) можуть провести конкурс, і вірю, що вони повинні це зробити. На мою думку, Київ або будь-яке інше безпечне українське місто було б фантастичним місцем для "Євробачення", – додав прем’єр Британії.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у п’ятницю прибув до України з неоголошеним візитом.

За словами глави Офісу президента України Андрія Єрмака, сторони під час зустрічі обговорили «необхідність постачання важкої зброї та систем ППО, економічну підтримку України, посилення санкційного тиску на Росію, зокрема, пропозиції міжнародної групи Макфола-Єрмака, а також гарантії безпеки для України та необхідність компенсації Росією завданих збитків нашій державі».

За підсумками переговорів Борис Джонсон запропонував Володимиру Зеленському масштабну програму підготовки українських військових на британській території.

Крім того, британський прем'єр заявив, що переговори з Росією можуть відбутися лише за умови повного виведення її військ з території України.

Коментарі

Всі новини