Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄС ухвалить новий пакет санкцій щодо росії: до нього ввійде ембарго на російське золото

До нового пакету санкцій увійде ембарго на російське золото. Фото: Pixabay

До нового пакету санкцій увійде ембарго на російське золото. Фото: Pixabay

Єврокомісія має ухвалити сьомий пакет санкцій проти росії, до його ввійде ембарго на російське золото. Також ЄК скоригує минулі обмеження, щоб не перешкоджати експорту продовольства.

Як йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії, до пакета санкцій увійде заборона імпорту російського золота у Євросоюз (ЄС), зокрема через треті країни.

Санкції також торкнуться хімікатів і техніки, які можуть використовуватися у військових цілях.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У новому пакеті також будуть персональні санкції проти громадян і компаній, наближених до Кремля. Проте не уточнюється, хто саме потрапить під особисті санкції. Раніше африканські країни заявили, що санкції ЄС проти росії посилили продовольчу кризу, спричинену військовою агресією росії в Україні.

Quote«Жорстока війна росії проти України не слабшає. Тому сьогодні ми пропонуємо посилити наші жорсткі санкції ЄС проти Кремля, ефективніше застосовувати їх і продовжити до січня 2023 року. Москва має й далі платити високу ціну за свою агресію», — заявила голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

ЄК також внесе зміни до вже ухвалених санкцій. У ЄС хочуть переконатися, що обмеження не торкаються експорту харчових продуктів і зерна з росії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Посли ЄС обговорять санкції проти росії наступного тижня.

Як повідомлялося, посли країн-членів Європейського союзу 2 червня ухвалили офіційне рішення про шостий санкційний пакет для росії через війну проти України.

Санкції передбачають: заборону імпорту нафти з Росії до ЄС морським шляхом; відключення від системи SWIFT трьох російських банків, включно зі Сбербанком; розширення заборон на експорт до РФ, включно з хімікатами та високотехнологічними товарами; заборону на надання послуг нафтовому сектору РФ; заборону трьох російських ЗМІ, що беруть участь у поширенні пропаганди; заборону на надання консультаційних послуг для російських компаній.

Коментарі

Всі новини