Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія на порозі дефолту. Ще кілька годин на виплати прострочених боргів, — Bloomberg

Дефолт Росії може бути оголошений зранку 27 червня. Фото: pixabay.com

Дефолт Росії може бути оголошений зранку 27 червня. Фото: pixabay.com

Росія опинилася на межі дефолту. За кілька годин — у неділю ввечері закінчується пільговий період для виплати пропущених платежів на $100 млн, заблокованих через широкомасштабні санкції.

Як повідомив Bloomberg, навіть якщо російська влада не оголошуватиме про дефолт офіційно, якщо інвестори не отримають свої гроші, факт невиплати боргу буде зафіксовано.

Quote«Росія вже заперечує призначення, але якщо інвестори не отримають свої гроші до встановленого терміну, у понеділок вранці відбудеться дефолт, згідно з документами облігацій», — зазначило видання.

Аналітики вважають, що дефолт може стати символічною подією, оскільки «росія вже є економічним, фінансовим і політичним ізгоєм у більшій частині світу». Таким чином, це може стати першим дефолтом країни із зовнішнього боргу з 1918 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

22 червня путін підписав указ, за яким зобов'язання щодо російських державних облігацій в іноземній валюті в односторонньому порядку можуть бути конвертовані в рублі.

Для оплати боргових зобов'язань росія створить кожному власнику паперів спеціальний рахунок, на який будуть нараховуватися кошти у рублях, еквівалентні сумі боргу в іноземній валюті.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У документі йдеться про те, що рублеві виплати за валютним боргом вважатимуться «виконаними належним чином» незалежно від позиції тих, кому ці виплати призначені, а індексація виплат проходитиме за курсом рубля до іноземних валют на внутрішньому ринку росії.

Якийсь час Мінфін США дозволяв москві обслуговувати свої зовнішні борги із резервів, проте пізніше заборонив і цей канал виплат. У кремлі заявили, що фактично США штовхають росію до технічного дефолту, незважаючи на те, що рф має кошти для погашення своїх зобов'язань.

Коментарі

Всі новини