Facebook Pixel

Заборона на імпорт золота та удар по КАМАЗу: які нові санкції США ввели проти рф

США заборонили імпорт золота з росії та ввели низку санкцій проти російських компаній, включно з «Ростех» та приватну військову РСБ-Груп.

Такі дії були ініційовані після обговорення G7 нових економічних обмежень проти росії, пояснило Міністерство фінансів США.

Рішення, щоправда, поширюється тільки на золото, яке ще перебуває на території рф — якщо його вже вивезли звідти, то обмежень на імпорт не буде.

Військова авіація та електроніка

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

Загалом під санкції потрапили 70 російських компаній, організацій та 29 фізичних осіб.

Згадана вище RSB-Group надає глобальні послуги для російських компаній у тісній координації з ФСБ, включаючи допомогу військовій авіації в Лівії.

Акції проти компанії «Ростех» мають на меті обмежити можливості росії модернізувати та ремонтувати військову авіацію, включно з винищувачами Су та МіГ.

Також, наприклад, постраждає діяльність «Концерну Автоматика» та ІС Реформа — холдингових компаній Ростеху, що займаються інформаційною безпекою та кібервійною.

Під санкції, серед іншого, потрапило і ВАТ «Російська електроніка», що відповідає за понад 50% виробництва електронних компонентів в росії.

КАМАЗ та гудбай, візи

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

Цікаво також, що обмеження ввели проти знаменитого «КАМАЗу» — після отримання підтвердження масового використання цих вантажівок окупантами.

Крім того, у підсанкційних списках згадується Державний льотно-випробувальний центр імені Чкалова — найбільший випробувальний центр Повітряно-космічних сил росії, що випробовує, в тому числі, бойові літаки.

Низка чиновників, причетних до порушення територіальної цілісності України, також не зможуть отримати візи до США.

Таке саме обмеження ввели проти близько 500 чиновників та військових рф (в тому числі представників ФСБ), які займалися придушенням інакомислення.

«Бізнес» колишнього фсбшника

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

США також запевнили, що вживуть заходів проти тих, хто допомагатиме рф ухилития від санкцій. Уряд назвав трьох фізичних осіб і одну організацію, що займалися таємними закупівлями для ФСБ росії.

Зокрема, мова йде про колишнього офіцера ФСБ Олександра Корорєва, який таємно закуповував американські, японські та європейські компоненти для оборонної промисловості кремля.

Він працював разом з дружиною Наталією Кокорєвою та контактом з таємних закупівель Дмитром Афанасьєвим.

Як уйдеться у повідомленні, Кокорєви та Афанасьєв використовували іноземні країни та банківські рахунки як частину своїх незаконних зусиль та компанію EMC Sud Limited, зареєстровану в Гонконзі.

Обмежити війну Путіна

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

Нові узгоджені дії G7 ще більше обмежують доступ кремля до технологій, які мають вирішальне значення для продовження війни, вважать у США.

Quote«Ми ще раз підтверджуємо нашу відданість співпраці з нашими партнерами та союзниками для введення додаткових суворих санкцій у відповідь на війну росії проти України», – підкреслила міністерка фінансів США Джанет Єллен.

Вона сподівається, що нові обмеження вплинуть на хід загарбницької кампанії кривавого диктатора Володимира Путіна, яка вже й так постраждала від поганого бойового духу, зламаних ланцюгів поставок та логістичних збоїв.


Контекст.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉