Facebook Pixel

Як долали виклики воєнного часу ритейлери, металурги та айтівці

Як долали виклики військового часу рітейлери, металурги і ITшники

Як долали виклики військового часу рітейлери, металурги і ITшники

На початку повномасштабного вторгнення перед бізнесом постали нові незнайомі виклики. Як вистояти в їхньому подоланні розповіли учасники панельної дискусії «Українські атланти. Втримати економіку на плечах» на міжнародній конференції «Вперед і вгору: реформування України під час війни».

У Fozzy Group усі зусилля насамперед спрямували на гарантування базової безпеки.

Quote«Ритейл несе високу соціальну функцію, і вони відчули відповідальність перед гостями та співробітниками», — сказала директорка зі взаємодії з державними органами Fozzy Group Ірина Дячук.

Кризовий період тривав 2 місяці. І він згуртував ритейлерів. Попри те, що вони конкуренти, їх об’єднаша одна мета: вижити й втриматися ні рівні.

За словами Ірини Дячук, збитки Fozzy Group склали 3 млрд грн. Це включає й втрачений товар, і пошкоджені магазини. Натепер понад 30 магазинів компанія ще не відновила.

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо розповів, що 2021 рік для «АрселорМіттал Кривий Ріг» був досить успішним. 20% їхньої продукції купувала Україна, решта йшла за кордон через чорноморські порти.

У 2022 році потужності компанії використовувалися на 20 — 25%. Чистий збиток склав 49 млрд грн.

Найбільшими викликами для «АрселорМіттал Кривий Ріг» були блокада портів на Чорному морі та обмеження споживання електроенергії.

Зараз усі робітники компанії отримують зарплату. А допомога металургів Кривому Рогу та постраждалим від агресії склала 380 млн грн. Тим часом в «АрселорМіттал Кривий Ріг» планують за 5 років перейти на виробництво зеленої сталі.

Анастасія Фролова, регіональна керівниця компанії SoftServe в Україні, розповіла, що негайного розв'язання потребували два питання: збереження стосунків із клієнтами та безпека. На Сході України працювали кілька тисяч працівників – їх терміново релокували в західні регіони, де багато з них знайшли прихисток у своїх колег.

Зараз понад 300 співробітників SoftServe на фронті – їм виплачують 100% заробітної плати.

Улітку 2022 року компанія придбала 29 автівок «швидкої допомоги». Зараз їхня кількість уже сягає 110.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉