Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У «Дія.City» кількість резидентів у воєнний час зросла в понад тричі

Дія.City: резидентів з 24 лютого стало утричі більше. Фото: city.diia.gov.ua

Дія.City: резидентів з 24 лютого стало утричі більше. Фото: city.diia.gov.ua

За підрахунками Опендатабот, з дня повномасштабного вторгнення росії в Україну кількість резидентів спеціального правового режиму для сфери ІТ «Дія.City» збільшилася в три з половиною рази. Якщо до 24 лютого показник становив 77 бізнесів, на кінець червня цифра зросла до 271.

З 24 до 28 лютого до «Дія.City» приєдналися 4 компанії, за весь березень – 70, за квітень – 62, за травень — 38, за неповний червень – 20.

37% резидентів є дочірніми компаніями, що мають засновників з інших юрисдикцій. Найбільші з них переважно є податковими резидентами третіх країн. З огляду на це «Дія.City» служить для них більш легальним способом оптимізації оподаткування, ніж попередня схема з ФОПами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До числа найвідоміших резидентів режиму входять EPAM, Samsung, Ajax Systems, Revolut, Monobank, NIX, SoftServe, «Нова Пошта», LetyShops, Luxsoft, «Розетка» тощо. Більшість із зазначених бізнесів доєдналися до «Дія.City» у перші дні після запуску.

Контекст. Нагадаємо: 8 лютого в Україні офіційно почав працювати податковий і правовий спецрежим «Дія City». Першим долучився до нього британський фінтех-стартап Revolut. Станом на 10 липня заявки на участь у режимі «Дія.City» подали 44 компанії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини