Facebook Pixel

IT

Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Британський фінтех-стартап Revolut першим долучився до «Дія.City»

Revolut першим долучився до «Дія City». Фото: Sophie Dupau/Unsplash

Revolut першим долучився до «Дія City». Фото: Sophie Dupau/Unsplash

Британський фінтех-стартап Revolut став резидентом «Дія.City» і планує відкрити понад 100 технічних вакансій в Україні у 2022 році. Про це повідомив операційний менеджер Revolut Дмитро Стрельчук під час виступу на третьому Diia Summit.

Quote«Ми хочемо інвестувати в Україну. Ми хочемо створювати робочі місця тут. Тому я радий оголосити, що сьогодні Revolut стає першим резидентом «Дія.City» в Україні. Також ми відкриваємо понад 100 вакансій для технічних фахівців», — сказав Стрельчук.

За його словами, Revolut працює над проєктом, у рамках якого найкращі співробітники компанії в Україні зможуть отримати акції Revolut.

Revolut – фінтех-компанія, яку 2015 року запустили в Лондоні Микола Сторонський і Влад Яценко. Зараз оцінка компанії становить $33 млрд — це найдорожчий стартап Великої Британії. Продуктом Revolut користуються 16 млн користувачів у 36 країнах. Завдяки йому можна робити безплатні грошові перекази між різними країнами, проводити аналітику витрат, інвестувати в акції публічних компаній.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини