Wizz Air продовжив скасування рейсів до середини червня

Авіаперевізник Wizz Air продовжив скасування рейсів по всім українським маршрутам до 15 червня і відшкодує кошти за білетами у вигляді кредиту на Wizz-рахунок в розмірі 120% від вартості бронювання.

Кредит буде дійсний протягом 24 місяців з моменту зарахування оплати нових квитків та послуг авіакомпанії за умови, що в бронюванні присутній власник рахунку, йдеться в повідомленні avianews з посиланням на авіаперевізника.

Компанія також надала можливість повернення грошей за квитки на скасовані рейси, але тут процедура займе більше часу.

Контекст. Уряд України 20 травня прийняв постанову №392, в якій дозволив з 15 червня польоти літаків з пасажирами в регіонах зі сприятливою епідеміологічною ситуацією.

Пізніше в уряді уточнили, що відновлення регулярних авіаперевезень та відкриття аеропортів буде розглядатися після 15 червня, коли країни-партнери почнуть відкривати свої кордони. Тобто, 15 червня не буде крайнім терміном відновлення авіапольотів. АМКУ підтвердив, що обмеження на здійснення регулярних рейсів між Україною та іншими країнами можуть бути продовжені на невизначений термін.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Світове падіння ціни на газ може призвести до збитковості українських газовидобувників — Коболєв

Вірогідність збитків всіх газових компаній через падіння цін на природний газ — дуже висока. Крім того, вже кілька місяців ціна газу на європейських хабах знижується. Травнева ціна на газ для українців теж зменшилась на 21%, порівнюючи з квітнем.

«Північний потік-2»: що за інтрига з судном «Академік Черський»

Російське судно «Академік Черський», яке є єдиним трубоукладачем, який можна використовувати для будівництва «Північного потоку -2», потрібно модернізувати, щоб з його допомогою займатися укладанням труб діаметром 48 дюймів, який необхідний для газопроводу.

Коболєв виступає за прискорення переходу до відкритого ринку газу для побутових споживачів

Вигоду від зниження ціни газу на європейських хабах мають відчути і українські споживачі. Період падіння ціни — є вдалим періодом для того аби дати українським споживачам отримати всі переваги ринку, які є у промислових споживачів.