Джерело в Кабміні розповіло про рішення скасувати карантин

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Спортзали та ресторани відкриються до 15 червня — саме до цієї дати планується скасувати карантин. В уряді фактично погодилися з тим, що карантин доведеться закінчити. Про це йдеться в матеріалі The Page.

Джерело в Кабміні повідомило, що значний приріст хворих не завадить скасувати карантин.

Quote«Це процес, який уже неможливо зупинити», — пояснив співрозмовник видання.

Наприкінці квітня прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що план виходу країни з карантину передбачає п'ять етапів. На кожен з них буде відведено десять днів, а закінчитися він мав 22 червня.

Контекст. В Україні можуть почати другий етап послаблення карантину з 22 травня. Це пов'язано з виходом епідемії COVID-19 на той рівень, коли кількість хворих щодня коливається приблизно на одному рівні, а кількість тих, хто одужав, збільшується.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Світове падіння ціни на газ може призвести до збитковості українських газовидобувників — Коболєв

Вірогідність збитків всіх газових компаній через падіння цін на природний газ — дуже висока. Крім того, вже кілька місяців ціна газу на європейських хабах знижується. Травнева ціна на газ для українців теж зменшилась на 21%, порівнюючи з квітнем.

«Північний потік-2»: що за інтрига з судном «Академік Черський»

Російське судно «Академік Черський», яке є єдиним трубоукладачем, який можна використовувати для будівництва «Північного потоку -2», потрібно модернізувати, щоб з його допомогою займатися укладанням труб діаметром 48 дюймів, який необхідний для газопроводу.

Коболєв виступає за прискорення переходу до відкритого ринку газу для побутових споживачів

Вигоду від зниження ціни газу на європейських хабах мають відчути і українські споживачі. Період падіння ціни — є вдалим періодом для того аби дати українським споживачам отримати всі переваги ринку, які є у промислових споживачів.